18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

o fuj

Ostra patologia w domu emerytki. W kuchni działy się niestworzone rzeczy

27.11.2019  16:31
Ostra patologia w domu emerytki. W kuchni działy się niestworzone rzeczy
Ostra patologia w domu emerytki. W kuchni działy się niestworzone rzeczy Fot: Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Makabryczne odkrycie w domu 75-latki. Po jej cichej, samotnej śmierci, w mieszkaniu kobiety znaleziono więcej, niż jedne zwłoki.

Jeanne Souron-Mather z Utah zmarła samotnie w swoim własnym łóżku, w wieku 75 lat. Niestety, jej zwłoki odnaleziono dopiero kilka tygodni później.

O tym, że z seniorką dzieje się coś złego, policję powiadomił zarządca budynku. Zaniepokoił się faktem, że kobieta od dawna nie wychodzi z domu. Śledczy weszli więc do środka i odnaleźli rozkładające się ciało.

Makabra w kuchni

Aby wstępnie ustalić, jak długo kobieta nie żyje, policjanci postanowili sprawdzić zawartość szafek w kuchni oraz znajdujące się tam sprzęty. To co odnaleźli, wprawiło ich w prawdziwe osłupienie.

Okazało się, że kobieta nie była w domu sama... W zamrażarce znajdowało się ciało jej zmarłego męża! 

Nikt nie wie, kiedy mężczyzna zmarł - różni świadkowie podają bowiem inne informacje na temat tego, kiedy widzieli go po raz ostatni. Zamrożone ciało mogło znajdować się w zamrażalniku od pół roku do nawet 11 lat.

logo Tu się dzieje