18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chuć większa niż rozum

Użył KLEJU zamiast prezerwatywy. 25-latek nie żyje

27.08.2021  17:01
Indie: Klej zamiast prezerwatywy
Indie: Klej zamiast prezerwatywy Fot: Focus and Blur/Shutterstock

Jak wielka musi być chuć, żeby wpaść na taki makabryczny pomysł? 25-latek z Indii użył kleju zamiast prezerwatywy i to był gwóźdź do jego trumny. "Uszczelnienie narządów płciowych" nie zadziałało tak, jak to sobie wyobrażał.

Jak przyjdzie ochota to i... z klejem sobie człowiek poradzi. Jednakże stanowczo odradzamy takie postępowanie! W Indiach doszło do wielkiej tragedii, kiedy 25-latek wpadł na makabryczny pomysł z tym mazidłem.

25-latek nie kupił prezerwatyw, ale nie chciał sobie wraz z narzeczoną odmawiać przyjemności. Lęk przed ewentualną ciążą był jednak tak duży, że mężczyzna wpadł na pomysł użycia kleju. 

25-latek użył kleju zamiast prezerwatyw. Nie żyje

Tragedia miała miejsce w Indiach. Narzeczeni zameldowali się w hotelu w dzielnicy Juhapura w miejscowości Ahmedabad. Dzień później 25-letni Salman Mirza został znaleziony nieprzytomny poza terenem ośrodka. 25-latek wpadł na pomysł, że użyje super mocnego kleju, aby "uszczelnić" swoje narządy płciowe. Jak się okazuje, klej w ogóle często tej parze towarzyszył. 

25-letni Hindus użył kleju epoksydowego. Narzeczeni używali go także jako środka odurzającego, mieszając z wybielaczem. Znajomy nieszczęsnej pary podkreśla, że byli oni dodatkowo uzależnieni od narkotyków. 

Ponieważ nie mieli żadnych innych środków ochronnych, postanowili nałożyć klej na jego intymne części ciała, aby upewnić się, że narzeczona nie zajdzie w ciążę. Zawsze mieli klej ze sobą, ponieważ wykorzystywali go jako narkotyk, wąchając mieszankę kleju z wybielaczem

- cytuje rzecznika prasowego lokalnej policji "Times of India".

Okazuje się, że ten pomysł kosztował 25-latka życie. Mężczyzna uszkodził sobie wiele organów wewnętrznych. Bliscy chcą dokładniejszych badań w kwestii nagłego zgonu fana kleju. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej