18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

okładały się laskami

Ostra bójka w Watykanie. Żebraczki wzięły się za łby, pogubiły garby [WIDEO]

12.09.2019  10:40
Ostra bójka w Watykanie. Żebraczki wzięły się za łby, pogubiły garby [WIDEO]
Ostra bójka w Watykanie. Żebraczki wzięły się za łby, pogubiły garby [WIDEO] Fot: Twitter

Takiej bójki na Placu Świętego Piotra w Watykanie jeszcze nie było. Dwie żebraczki rzuciły się sobie do gardeł i cudownie ozdrowiały. Straciły garby, laski przestały im być potrzebne.

O co kłóci się dziś świat? Typów może być kilka, jednym z głównych powodów największych konfliktów są jednak pieniądze. Tak też było ostatnio w Watykanie.

To właśnie tam, w samiutkim centrum miasta, na placu świętego Piotra, doszło do ostrej bójki. Dwie kobiety skoczyły do siebie z pazurami, walczyły na laski i cudownie ozdrowiały. Ledwo chodzące, przygarbione staruszki, nagle zrobiły się całkowicie sprawne fizycznie, a garby na ich plecach zaczęły się dziwnie przemieszczać.

Skok na kasę

Obie panie to żebraczki. Jedna z nich dostała właśnie pieniądze od turystki... i się zaczęło.

Kobiety pokłóciły się o datek tak bardzo, że doszło do rękoczynów. Dopiero gdy zorientowały się, że budzą spore zainteresowanie, zaprzestały bójki. Interweniowali też strażnicy. A w międzyczasie ktoś całe zajście nagrywał.

Cud! Garby zniknęły, przy pomocy laski kobiety odzyskały wigor

- komentuje "Riprendiamoci Roma" na Twitterze.

I my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Sami zobaczcie.

Przeczytaj więcej
Komentarze