18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość w czasach zarazy

Wesele z horroru. Pan młody nie żyje, goście chorzy na koronawirusa

02.07.2020  11:52
Wesele z horroru. Pan młody nie żyje, goście chorzy na koronawirusa
Wesele z horroru. Pan młody nie żyje, goście chorzy na koronawirusa Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Wesele powinno być wydarzeniem radosnym, ale wyprawianie go w czasie pandemii jest niezwykle ryzykowne. Świat poznał już drastyczne przypadki lekceważenia zarazy. Pewien ślub w Indiach jest tego przykładem.

Wesele powinno w głowie młodej pary i jej gości pozostać jednym z najmilszych wspomnień. Jednakże wyprawianie go w czasie pandemii jest dużym ryzykiem i nie każdy ma ochotę w takich okolicznościach stawiać na szali swoje zdrowie i życie.

Do tragedii związanej z wyprawieniem wesela doszło w stanie Bihar w Indiach. Dwa dni po ślubie, 30-letni pan młody zmarł z powodu koronawirusa. Po jego zgonie, infekcję potwierdzono jeszcze u 95 osób, które teraz również drżą o swój stan.

Wesele jak z horroru

O tym, jak tragicznie przebiegło wesele, informuje dziennik „The Times of India”. 30-letni inżynier 8 czerwca wrócił z Gurgaonu, satelickiego miasta Delhi, do rodzinnej wioski, by wziąć ślub. Nie czuł się dobrze, ale zamiast do lekarza - udał się do znachora. Młody mężczyzna wykazywał objawy COVID-19, ale i tak nie zamierzał zmienić swoich planów. 

Przed dniem procesji weselnej zemdlał i miał zimne dreszcze

- powiedział anonimowo dziennikowi mieszkaniec wioski.

Jednakże, rodzinna presja była ogromna i młody mężczyzna musiał wziąć udział w ceremonii, która odbyła się 15 czerwca. Już dwa dni później pan młody nie żył. Rodzina spaliła potem jego zwłoki w tradycyjnej ceremonii pogrzebowej.

Szczęście w nieszczęściu miała tylko panna młoda, obecnie wdowa - jakimś cudem nie zakaziła się ona koronawirusem.

Rodzice panny i pana młodego są wyedukowani, a zignorowali stan zdrowia chłopca i reguły postępowania przeprowadzając ślub -

dodał mieszkaniec wioski.

Dokąd potrafi zaprowadzić bezsensowna presja? Sami widzimy... 

Przeczytaj więcej
Komentarze