18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Wesele zakończone żałobą. Nie żyje Panna Młoda i jej rodzina

08.10.2019  16:34
Wesele zakończone żałobą. Nie żyje Panna Młoda i jej rodzina
Wesele zakończone żałobą. Nie żyje Panna Młoda i jej rodzina Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wesele powinno być najpiękniejszym wspomnieniem w życiu człowieka. Niestety, los bywa okrutny. Pewna Panna Młoda chwilę po uroczystości zginęła w mękach wraz ze swoją rodziną. 

Wesele nie będzie już dla nikogo ze związanych z tymi osobami ludźmi - radosnym wspomnieniem. Niedługo po najważniejszej uroczystości w życiu, Panna Młoda ze świeżo poślubionym mężem i rodziną, odpoczywała nad wodą. Skończyło się to tragedią.

W pewnym momencie, znajdując się niedaleko tamy, wczasowicze wpadli na pomysł, żeby zrobić sobie pamiątkowe selfie. Do fotografii, stojąc w głębokiej wodzie, pozowało 6 osób. Cztery z nich, w tym Panna Młoda - nie przeżyły tego pomysłu.

Panna Młoda nie przeżyła selfie

Do tragedii doszło w pobliżu tamy Pambar, w stanie Tamil Nadu w Indiach. Miała ona miejsce, ponieważ w czasie robienia zdjęcia jedna z pozujących osób poślizgnęła się i pociągnęła za sobą pozostałe. 

Tylko dwie osoby udało się uratować, reszta zginęła w męczarniach. 

Niestety, jest to kolejny taki przypadek. Indie notują największą liczbę zgonów przy robieniu selfie. Szkoda, że nowoczesna moda nie raz i nie dwa doprowadza do takich dramatów. Tym niechlubnym rankingu kolejna jest Rosja, a potem USA i Pakistan.

Uważacie, co robicie z telefonem! Nie warto ryzykować życiem. 

logo Tu się dzieje