18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chwile grozy

Wiatr porwał dziecko! 3-latka odfrunęła z latawcem

31.08.2020  15:13
Wiatr porwał dziewczynkę
Wiatr porwał dziewczynkę Fot: Standret/Shutterstock

Silny wiatr porwał 3-letnią dziewczynkę. Dziecko uniosło się około 10 metrów w górę i tylko cudem uniknęło śmierci.

Zimno, pada, wieje, przez Polskę przeszły gigantyczne burze z bardzo silnym wiatrem, powodując podtopienia i ogromne zniszczenia. Niebezpiecznie jest jednak nie tylko w naszym kraju. Chwile grozy przeżyła malutka dziewczynka i jej rodzice na Tajwanie.

W miejscowości Nanliao w ostatni weekend zorganizowano tradycyjny festiwal puszczania latawców. Wiatr wiał z ogromną siłą i wydawało się, że to idealne warunki do świetnej zabawy. Niestety powiało też grozą.

Wiatr porwał dziecko

W pewnym momencie wiatr powiał mocniej i w powietrze wzbił się wielki latawiec. Wraz z nim ku niebu poszybowała malutka, zaledwie 3-letnia dziewczynka. Dziecko zaplątało się w sznurki i być może jedynie dzięki temu nie upadło z wysokości na ziemię.

Latawiec z dziewczynką wzbił się na około 10 metrów. Przypadkowi świadkowie nagrywali zdarzenie, inni próbowali pomóc dziecku. Gdy wiatr zelżał, a latawiec zaczął opadać, szczęśliwie udało się złapać 3-latkę. Dziewczynka na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń, trafiła jednak na badania do szpitala.

Przeczytaj więcej
Komentarze