18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Iran chce zabić prezydenta USA?

Zamach na Donalda Trumpa - szokujące WIDEO!

08.01.2020  16:11
Iran chce zabić Trumpa - czy tak będzie wyglądał zamach na prezydenta USA?
Iran chce zabić Trumpa - czy tak będzie wyglądał zamach na prezydenta USA? Fot: shutterstock/Christopher Halloran

Wojna Iran-USA wydaje się nieunikniona. Donald Trump grozi, że już wyznaczył cele, poleciały pierwsze pociski w bazy wojskowe. Tymczasem w sieci pojawiło się szokujące wideo z zamachu na prezydenta USA.

Donald Trump zginie zanim wybuchnie III wojna światowa? Sytuacja po zabiciu generała Sulejmaniego robi się coraz bardziej napięta, a w Iranie ruszyła nawet zbiórka 80 mln dolarów dla zabójcy, którzy przeprowadzi zamach na prezydenta USA

Zamach na prezydenta Trumpa

Irańska agencja prasowa opublikowała w sieci wideo, na którym widać jak zamachowiec z tego kraju patrzy na zdjęcie zamordowanego szefa elitarnej jednostki Al-Kuds i strzela do Donalda Trumpa. Pod wideo znajduje się ostrzeżenie, że „jeśli zaczniecie wojnę, my ją skończymy”. Czy jest to zachęta dla potencjalnego zabójcy, który chciałby zarobić 80 mln dolarów?

Iran nie daje się zastraszyć Trumpowi i zapowiada krwawą zemstę. Hakerzy z tego kraju włamali się już nawet na rządową amerykańską stronę, gdzie udostępnili makabryczne zdjęcie zakrwawionego prezydenta.

Trump najwyraźniej zamierza podpalić cały Bliski Wschód, a konflikt z Iranem to dla niego za mało. Grozi też Irakowi sankcjami. Tymczasem Iran być może zamierza zaatakować także Polskę, a duchowy przywódca Ajatollah Chamenei grzmi o "złym kraju w Europie", w którym spiskowano przeciw jego państwu. 

logo Tu się dzieje