18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Popełnił masowe morderstwo?

Wiózł zwłoki 39 osób. Wiadomo kim jest kierowca

Wojciech Kozicki
24.10.2019  14:58
39 osób zmarło w ciężarówce - kierowca przemycał imigrantów?
39 osób zmarło w ciężarówce - kierowca przemycał imigrantów? Fot: Facebook/Simon De Cicero

Tragedia i masakra w Wielkiej Brytanii. W ciężarówce znaleziono zwłoki 39 osób. Ustalono już kim był kierowca pojazdu, a media pokazały jego twarz i podały nazwisko.

Czy to było masowe morderstwo? Pochodzący z Armagh w Irlandii Północnej kierowca auta ciężarowego został zatrzymany, gdy w prowadzonej przez niego ciężarówce odkryto 39 martwych osób. Kim naprawdę jest 25-letni Maurice "Mo" Robinson?

Brytyjskie media piszą, że znajomi Robinsona są zaskoczeni jego zatrzymaniem. Mówią, że był wyluzowanym i miłym człowiekiem. Potwierdzili też, że od 5 lat pracował jako kierowca ciężarówki, jeżdżąc m.in. do Szwecji i Danii. Był też bardzo aktywny na Facebooku, gdzie publikował zdjęcia ciężarówek.

A jednak, to w prowadzonej przez niego ciężarówce 39- osób zmarło w męczarniach w temperaturze dochodzącej nawet do - 25 stopni Celsjusza. Ustalono, że ciężarówka zaczęła kurs w Belgii, a podróż po Anglii rozpoczęła od portu Purfleet. Pojawiły się podejrzenia, że w sprawę zamieszany jest gang zajmujący się przemytem imigrantów.

Brytyjskie media piszą, że w ciężarówce Robinsona zginęli Chińczycy (31 mężczyzn, 8 kobiet). Stwierdzono, że wszyscy zamarzli na śmierć.

Jak podaje dailymail.co.uk, Robinson jest w związku z fryzjerką, która wkrótce ma urodzić bliźniaki. Jeśli zostanie potwierdzono, że wiedział o ludziach w naczepie ciężarówki, jego dzieci mogą już zawsze oglądać ojca przez kraty.

logo Tu się dzieje