18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

cały kraj w szoku

11-latka URODZIŁA DZIECKO! Nie zauważyła, że jest w ciąży

28.06.2021  11:58
11-latka urodziłą dziecko
11-latka urodziłą dziecko Fot: altafulla/Shutterstock

Matka, która ma 11 lat? To możliwe i właśnie stało się faktem. W Wielkiej Brytanii dziecko urodziła właśnie zaledwie 11-letnia dziewczynka. Sprawę badają odpowiednie służby.

Na początku czerwca Wielka Brytania dorobiła się nowej, najmłodszej matki w kraju. Dotąd miano to przysługiwało Tressie Middleton, która urodziła dziecko w wieku 12 lat (w 2006 roku). Dziewczynka została zgwałcona przez starszego brata, który został za ten czyn skazany i trafił do więzienia.

Teraz dziecko urodziła dziewczynka jeszcze młodsza, jej personalia nie są podawane do publicznej wiadomości. Młoda matka zaszła w ciążę w wieku zaledwie 10 lat.

11-latka urodziła dziecko

Aż do porodu rodzina miała nie wiedzieć o stanie dziewczynki - nikt nie zauważył, że jej ciało się zmienia, nikomu też nie wyznała prawdy. Co więcej, dziewczynka twierdzi, że sama nie zdawała sobie sprawy z tego, że coś się dzieje, Jak twierdzi, przez ponad 30 tygodni  "nie zauważyła" ciąży.

To był ogromny szok. Teraz jest otoczona fachową opieką. Najważniejsze, że ona i dziecko czują się dobrze

- powiedziała w rozmowie z The Sun osoba z rodziny.

Jak doszło do zapłodnienia? Czy mamy do czynienia z  aktem pedofilii? Kto jest ojcem? Pytania się mnożą, odpowiedzi jak na razie brak. Sprawą zainteresowała się już opieka społeczna, która sprawdzić ma, czy w życiu młodej, dziecięcej mamy nie doszło do dramatu.

Czytaj także