18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne!

Obcięli im interes "na żywo"! Szokująca transmisja w Internecie

08.02.2022  21:22
Kastracja w Wielkiej Brytanii
Kastracja w Wielkiej Brytanii Fot: Sasun Bughdaryan/Shutterstock

Brytyjscy policjanci schwytali członków sekty, którzy obcięli sobie genitalia w ramach krwawego rytuału. Wszystkie kastracje były transmitowane w Internecie. Co ciekawe, za oglądanie tego widowiska trzeba było zapłacić.

Do masowego obcinania klejnotów doszło w piwnicy jednego z londyńskich domów. Zdarzenie te było transmitowane w sieci w systemie pay-per-view, zatem za obejrzenie "przedstawienia" trzeba było zapłacić.

Krwawą ceremonię poprowadził 44-letni Norweg, który był też właścicielem domu. Policja zatrzymała już siedmiu mężczyzn zamieszanych w tę sprawę. W rytuale udział wzięły osoby w wieku od 30 do 60 lat. Aresztowaniu po złożeniu zeznań zostali wypuszczeni za kaucją.

Sekta "Nullo" w Wielkiej Brytanii

Brytyjskie media informują, że zatrzymani należeli do sekty Nullo. Członkowie tej organizacji ucinają sobie genitalia, by stać się współczesnymi eunuchami.

Chociaż zdarzają się ekstremalne przypadki, kiedy ludzie są kastrowani z powodów kanibalistycznych lub seksualnych, to większość z nich usuwa genitalia, ponieważ nie identyfikują się z żadną płcią - przekazało "Daily Mail".

Najbardziej znanym "Nullo" jest artysta Mao Sugiyama, który w 2012 roku usunął sobie jądra i prącie. Po zabiegu mężczyzna swoje genitalia zaserwował na luksusowym bankiecie. Za skosztowanie jego jajek trzeba było zapłacić 160 funtów.