18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna tragedia

Wielka gwiazda popełniła samobójstwo. Powód? Covid-19...

18.06.2021  18:31
Covid-19 i samobójstwo
Covid-19 i samobójstwo Fot: Shutterstock

Heidi Ferrer nie żyje. Znana scenarzystka telewizyjna odebrała sobie życie, nie wytrzymując psychicznie zmagań z powikłaniami po Covid-19. W chwili śmierci miała zaledwie 50 lat i osierociła 13-letniego syna.

Heidi Ferrer była docenianą, amerykańską scenarzystką telewizyjną. Pracowała przy takich hitach, jak:  "Jezioro marzeń", "Wasteland", "Black Scorpion". W swoim dorobku miała też film "Muza i meduza" z Paris Hilton i "Princess". W 2006 r. zagrała niewielką rolę w komedii kryminalnej "Jej pierwszy raz", który został napisany i wyreżyserowany przez Nicka Guthe, prywatnie męża Ferrer.

Niestety, piękne życie 50-latki skończyło się w wyniku samobójstwa, a cały dramat rozpoczął się w kwietniu 2020 roku, kiedy to Heidi Ferrer zaraziła się koronawirusem. U kobiety zaczęły się objawy, które dosłownie przykuły ją do łóżka na kolejne 13 miesięcy.

Covid-19 doprowadził gwiazdę do ostateczności

Kobieta nie ukrywała, że jeżeli jej stan się nie poprawi, to nie chce już dłużej żyć. 26 maja jej mąż poinformował media, że Heidi spełniła swoje słowa i odebrała sobie życie. Niestety, Covid-19 potrafi być bardzo nieprzewidywalny i u każdej osoby przebiega inaczej. Przypadek Ferrer był wyjątkowo tragiczny.

Była niesamowitą matką. Walczyła z tą podstępną chorobą z taką samą zaciekłością, z jaką żyła. Kocham Cię na zawsze i do zobaczenia w drodze

– napisał wdowiec na Twitterze.

"W najmroczniejszych chwilach powiedziałam mężowi, że jeśli nie wyzdrowieję, to nie chcę tak żyć. Nie miałam myśli samobójczych, po prostu nie widziałam żadnej jakości życia na dłuższą metę, a nie było widać końca choroby" – pisała Heidi Ferrer na swoim blogu, kilka miesięcy przed tym, jak realnie odebrała sobie życie. Trudno pojąć, co musi teraz czuć jej najbliższa rodzina. Pozostaje nam przekazać im najszczersze wyrazy współczucia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej