18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za duże emocje?

Wielka tragedia na meczu Euro. Kibic umarł tuż po golu

08.07.2021  20:35
Euro2020: Nie żyje kibic
Euro2020: Nie żyje kibic Fot: Shutterstock

Podczas meczu Anglia-Niemcy na Euro2020 doszło do straszliwej tragedii. Kibic zwycięskiej drużyny umarł tuż po tym, jak padł gol dla piłkarzy królowej Elżbiety.

Euro2020 to wielkie, piłkarskie emocje. Niestety, czasami takie emocje mogą przyczynić się do tragedii. Na własnej skórze przekonał się o tym kibic drużyny angielskiej, który tuż po drugim golu dla niej - stracił przytomność.

W meczu 1/8 finału piłkarskich mistrzostw Europy Anglia mierzyła się z Niemcami. Po bramce strzelonej przez Harry'ego Kane'a zaczęło się wielkie świętowanie, które następnie przerodziło się w tragedię.

Euro2020: Kibic zmarł na meczu

Charlie Naughton oglądał ten mecz w pubie, wraz ze swoimi najbliższymi. Kiedy tylko padł ów gol - mężczyzna przewrócił się i stracił przytomność. Natychmiast wezwano na miejsce karetkę i wszyscy mieli nadzieję, że kibic prędko dojdzie do siebie, tym bardziej że miał dopiero 29 lat. Tak się jednak nie stało.

Na miejscu wypadku sanitariusze prowadzili akcję reanimacyjną przez blisko trzy godziny, ale kibica reprezentacji Anglii nie udało się uratować. Informację o śmierci 29-latka przekazało "The Sun".

W tym momencie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci młodego mężczyzny, który kibicował swojej drużynie. W sieci zorganizowana zostanie zbiórka pieniędzy, aby pomóc rodzinie w pokryciu kosztów pogrzebu. 

Anglia dostała się już do finału Euro2020 - myślicie, że zwycięstwem z Włochami uhonorują zmarłego Charlie'go?

Czytaj także
Przeczytaj więcej