18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

twarde uderzenie

Wielki pyton zaatakował mężczyznę. Uszkodził mu genitalia

06.07.2021  14:27
Pyton uszkodził genitalia mężczyźnie. Twardy atak
Pyton uszkodził genitalia mężczyźnie. Twardy atak Fot: Nynke van Holten/Shutterstock

Miała być zwykła poranna toaleta, a był horror. Wielki pyton zaatakował mężczyznę korzystającego z WC i ukąsił go w genitalia.

Poranna wizyta w WC zakończyła się wielkim szokiem, ukąszeniem i wizytą w szpitalu. 65-letni Austriak zanotował w swojej łazience bardzo nieproszonego gościa, który zamiast przywitać się grzecznie, ukąsił go w genitalia.

Do niecodziennego ataku doszło w mieście Grazu w Austrii. 65-latek usiadł na sedesie i miast ulgi, objęło go przerażenie. Poczuł uszczypnięcie w genitalia, poderwał się z klozetu i ujrzał w nim wielkiego pytona.

Pyton w klozecie. Zaatakował przyrodzenie 65-latka

Trudno stwierdzić, kto był bardziej przerażony – Austriak, czy pyton. Zwierzę nie dość, że ujrzało przed oczyma pośladki mężczyzny, to jeszcze zostało ofiarą porannego wydalania.

65-latek na miejsce wezwał odpowiednie służby. Wąż został odłowiony i oczyszczony z ekskrementów, a następnie przekazany prawowitemu właścicielowi, czyli sąsiadowi poszkodowanego. Z mieszkania 24-latka zbiec musiał kanalizacją, zostawiając za sobą bezpieczną przystań i jedenastu innych wężowych towarzyszy.

Na szczęście dla wszystkich wąż nie był jadowity – to mierzący 1,6 metra pyton siatkowy albinos. Jego właściciel może mieć teraz jedynie problemy, jeśli poszkodowany sąsiad oskarży go o spowodowanie uszkodzenia ciała. Póki co zgłosił się do szpitala w celu badań.

Czytaj także
Przeczytaj więcej