18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Choroba przewlekła

Władimir Putin MA RAKA, ale jeszcze trochę pożyje

24.05.2022  19:33
Władimir Putin ma raka
Władimir Putin ma raka Fot: Harold Escalona/Shutterstock

Władimir Putin podobno niedomaga i ma ogromne problemy ze zdrowiem. Najprawdopodobniej chory na raka prezydent Rosji jeszcze trochę z ta chorobą powalczy. Czy w tym czasie zdąży rozpocząć kolejną wojnę?

Władimir Putin rozpoczął brutalną wojnę w Ukrainie i potem zniknął z przestrzeni publicznej. Każdego dnia pojawiają się nowe hipotezy na temat jego stanu zdrowia, który ma pozostawiać wiele do życzenia. Wszystko wskazuje na to, że bestialski prezydent Rosji cierpi na nowotwór.

Władimir Putin ma raka

W niedawnych doniesieniach medialnych szef wywiadu Ukrainy Kyryło Budanow. w rozmowie z portalem Ukraińska Prawda potwierdził, że Putin zmaga się z kilkoma ciężkimi chorobami, a jedną z nich jest rak.

Ale nie warto mieć nadziei, że Putin umrze jutro. Co najmniej ma jeszcze kilka lat. Czy nam się to podoba, czy nie, taka jest prawda 

– dodał szef wywiadu Ukrainy Kyryło Budanow.

Jednocześnie Kyryło Budanow potwierdza, że Władimir Putin znacznie ograniczył dostęp do swojej przestrzeni osobistej. Możemy się tylko domyślać, jakie za taką sytuacją stoją potrzeby dyktatora.

Przychodzi teraz do niego dość mała liczba osób. Trzyma wszystkich na dystans. Patrząc na niektóre z jego syndromów maniakalnych, prawdopodobnie boi się przygotowywać następcę, zdając sobie sprawę, że może on zająć jego stanowisko nieco wcześniej, niż chce tego sam Putin. [...] On wierzy, że będzie rządził na zawsze. Ale tak nie będzie

–  tłumaczył Budanow.

No cóż, jeśli to prawda to zobaczymy jeszcze, jakie potworności przyniosą ostatnie lata Putina.