18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma szans

PUTIN DŁUGO NIE POCIĄGNIE. Lekarze wyjawili mu, ile pożyje

30.05.2022  11:35
Władimir Putin wkrótce umrze?
Władimir Putin wkrótce umrze? Fot: PAVEL GOLOVKIN/AFP/East News

Oficer rosyjskiego FSB przekazał, że Władimir Putin zmaga się z "ciężką odmianą nowotworu". Prezydent Rosji ponoć traci wzrok oraz ma gwałtowne wahania nastrojów, spowodowane nie tylko trudną sytuacją na wojnie, ale także przyjmowanymi lekami. 69-latek miał usłyszeć od lekarzy, że "zostały mu 2-3 lata życia".

Niemal każdego tygodnia pojawiają się kolejne dowody na to, że prezydent Rosji jest ciężko chory. Zmienił się jego wygląd, stale pilnuje go sztab medyków, a ostatnio media informowały o wybraniu następcy kremlowskiego tronu.

Putin walczy z rakiem

Ostatnio dziennikarze "Daily Mirror" porozmawiali z oficerem FSB, który przyznał, że dni Władimira Putina są już policzone. Rosyjski agent dodał, że osobiści lekarze 69-latka dają mu około 3 lata życia.

Mówi się, że cierpi na bóle głowy i kiedy pojawia się w telewizji, potrzebuje kartek z wielkimi literami, aby przeczytać, co ma do powiedzenia. Są tak duże, że każda strona może pomieścić tylko kilka zdań. Jego wzrok poważnie się pogarsza. A jego kończyny również drżą teraz w niekontrolowany sposób - stwierdził Rosjanin w rozmowie z "Daily Mirror".

Na początku maja dziennik "La Stampa" informował, że Putin przeszedł zabieg usunięcia płynu z jamy brzusznej. Dolegliwość, z którą zmagał się 69-latek miała być spowodowana chorobą nowotworową.

Nie warto mieć nadziei, że Putin umrze jutro. Co najmniej ma jeszcze kilka lat. Czy nam się to podoba, czy nie, taka jest prawda - mówił Kyryło Budanow, szef ukraińskiego wywiadu.

Wszystko wskazuje na to, że Putin nie odda władzy w najbliższym czasie, a gdyby stan jego zdrowia się pogorszył, zostanie zapewne zastąpiony przez sobowtóra. Na otwieranie szampana musimy jeszcze trochę poczekać.

logo Tu się dzieje