18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nienajlepsze wieści

Władimir Putin UMIERA?! Czas mu się kończy

09.07.2022  14:54
Władimir Putin jest umierający?! Niewiele mu zostało
Władimir Putin jest umierający?! Niewiele mu zostało Fot: ALEXANDER ZEMLIANICHENKO/AFP/East News

Władimir Putin trzęsie (dosłownie) polityką międzynarodową i nie cofa się przed takimi rzeczami, jak wywołanie wojny. Czy to wszystko dlatego, że koniec jego życia jest już bardzo blisko?

Władimir Putin ma wiele za uszami, ale całkiem prawdopodobne jest, że już niedługo zabraknie go na tym świecie. Przynajmniej takie informacje płyną do świata z ukraińskiego wywiadu.

Rosja ukrywa wszelkie informacje o Władimirze Putinie i jego realnym stanie. Od czego jednak jest wywiad? Szpiedzy pracują dzień i noc, by w końcu odkryć, co tak naprawdę dzieje się na Kremlu. Jak się okazuje - jest już naprawdę źle.

Władimir Putin jest umierający?! Niewiele mu zostało

„Władimirowi Putinowi zostały nie więcej niż 2-3 lata życia” – pisze brytyjski „Independent” powołując się na anonimowego rosyjskiego szpiega. Na co choruje prezydent Rosji? To również zostało ustalone.

Anonimowy oficer FSB przekazał byłemu rosyjskiemu szpiegowi Borisowi Karpichkovowi, że Putin traci wzrok i cierpi na bóle głowy

Boli go głowa i gdy pojawia się w telewizji, to potrzebuje dużych kartek papieru z tekstem swojego przemówienia, by pamiętać, co ma do powiedzenia. Ma naprawdę słaby wzrok - na jednej kartce mieści się maksymalnie kilka zdań 

przekazał anonimowy szpieg.

Putin nie ma przed sobą długiego życia

- mówił również na łamach "USA Today" szef ukraińskiego wywiadu Kyryło Budanow.

Na początku tego miesiąca jeden z rosyjskich oligarchów blisko związany z Putinem miał powiedzieć, że ten jest chory na "raka krwi". Myślicie, że faktycznie nie ma już dla niego nadziei i przez to będzie jeszcze bardziej nieobliczalny?

Czytaj także