18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chorobę widać gołym okiem

Putin trząsł się i kołysał. LEDWO USTAŁ NA NOGACH! [WIDEO]

Emilia Waszczuk
15.06.2022  08:03
Stan Putina się pogarsza? Ledwo ustał na nogach
Stan Putina się pogarsza? Ledwo ustał na nogach Fot: AP/Associated Press/East News

Stan Władimira Putina się pogarsza? Do sieci trafiło nagranie z wystąpienia rosyjskiego dyktatora, na którym polityk ma poważny problem z zachowaniem równowagi i ustaniem na nogach.

Władimir Putin źle ponoć znosi wojnę w Ukrainie i nic dziwnego - kazał rozpętać piekło, ale nie przewidział, że to będzie trwało tak długo. Miała być kilkudniowa inwazja i szybkie przejęcie władzy, a jest wielka klęska i ostatecznie bitwa jedynie o newralgiczny kawałek najechanego kraju.

Druga sprawa to zdrowie rosyjskiego prezydenta. Ciężkie choroby, takie jak zespół Parkinsona i rak trzustki dyktatorowi przypisywano już przed wojną. Teraz zaś zły stan polityka miał się pogłębić. W ostatnich tygodniach pojawiały się nieoficjalne doniesienia, jakoby niedawno przeszedł lub wkrótce miał przejść pilną operację. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo, bo życie prywatne dyktatora to w Rosji pilnie strzeżona tajemnica. I to do tego stopnia, że w obawie przed zbadaniem ekskrementów i poznaniem prawdy przez wrogów, jeden z ochroniarzy ma zabierać z toalet mocz i kał Putina.

Putin chory? Ledwo stał na nogach

Teraz plotki o złym stanie rosyjskiego przywódcy mogą się pogłębić. Wszystko przez ostatnie wystąpienie Władimira Putina, na którym Rosjanin miał poważne problemy ze staniem. Chwiał się, jakby brakło mu równowagi, nogi trzęsły mu się i niekontrolowanie zginały w kolanach. Na twarzy widać zaś było skupienie, jakby za wszelką cenę dyktator próbował ustać i się nie wywrócić.

Nagranie z chwiejącym się niepokojąco Władimirem Putinem udostępnił w sieci brytyjski serwis Daily Mail, wideo zaczęło też powoli krążyć w sieci, między innymi na Twitterze. To zapis wystąpienia z 12 czerwca, gdy prezydent Rosji wręczał na Kremlu nagrodę filmowcowi Nikicie Michałkowi.

Stan Putina się pogarsza?

W ostatnich dniach o gorszym stanie Putina mówi się coraz częściej i to nie bez powodu. Kreml oczywiście nie potwierdza żadnych doniesień, a gdy ktoś z kręgów dyktatora mówi o jego zdrowiu, zapewnia, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ostatnio jednak wieści o chorobie nowotworowej potwierdził amerykański wywiad. Później kanał generał SVR w serwisie Telegram, prowadzony ponoć przez byłego agenta rosyjskich służb specjalnych., udostepnił informację o chorobie Putina. Tego samego dnia świat obiegła wiadomość, że rosyjski przywódca zqasłabł chwilę po publicznym wystąpieniu i potrzebował szybkiej pomocy lekarzy.

Czytaj także