18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jeden lepszy od drugiego?

PUTIN IDZIE NA EMERYTURĘ! Miedwiediew ujawnił nazwisko następcy!

18.08.2022  13:45
Władimir Putin przejdzie wkrótce na emeryturę?
Władimir Putin przejdzie wkrótce na emeryturę? Fot: AP/Associated Press/East News

Czas Władimira Putina nadciąga? jego rządy się kończą? Wiceszef Rady bezpieczeństwa Rosji twierdzi, że dyktator wkrótce przejdzie na emeryturę. I wskazał jego następcę.

Jeszcze tylko chwila i na początku października Władimir Putin skończy 70 la. Rosyjski dyktator nie dość, że wiekiem już nie grzeszy, to i podobno cierpi z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Wiecznie rządzić nie będzie, kto więc przejmie jego "dzieło" i będzie godnie odcinał Rosję od cywilizowanego świata?

Były, chwilowy, zastępczy prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew twierdzi, że emerytura Władimira Putina nadciąga wielkimi krokami. Ten sam polityk zapewnia, że doskonale wie, kto dyktatora zastąpi. O wszystkim tym rozprawiać miał w ostatnich dniach z przedstawicielami narzuconych przez Rosję władz Ługańska, tzw. Ługańskiej Republiki Ludowej.

Miedwiediew w Ługańsku. Mówił o emeryturze Putina

Informacje o tym, co działo się na spotkaniu Miedwiediewa z prorosyjskimi władzami w Ługańsku, dotarł ukraiński wywiad. Kanał24 donosi, że obecny wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji rozprawiał między innymi o zharmonizowaniu prawa separatystycznych republik z prawem Rosji, ale też o przyszłości kraju.

W nieoficjalnych rozmowach z przedstawicielami władz tzw. Ługańskiej Republiki Ludowej oznajmić miał, że już wkrótce Władimir Putin uda się na emeryturę, a jego miejsce na fotelu przywódcy zajmie... on sam. Dmitrij Miedwiediew twierdzi, że nowym prezydentem Rosji będzie Dmjitrij Miedwiediew. I że to już pewne.

Miedwieiew prezydentem Rosji?

Dmitrij Miedwiediew już raz był prezydentem Rosji, ale tylko przez chwilę (w latach 2008-2012) i jak powszechnie wiadomo, pełnił wtedy rolę marionetki. Fotel objął jakoby w zastępstwie Władimira Putina, bo wymagało tego ówczesne prawo.

Od 2012 do 2020 roku, po zejściu z prezydenckiego stołka, dostał na pocieszenie fotel premiera Rosji. Następnie został mianowany wiceprzewodniczącym Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej i funkcję tę pełni do dziś.