18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krewni płaczą

Władimir Putin jest w FATALNYM STANIE. Zostało mu mało czasu?

25.10.2022  15:59
Władimir Putin jest w bardzo ciężkim stanie
Władimir Putin jest w bardzo ciężkim stanie Fot: Harold Escalona/Shutterstock

Władimir Putin jest symbolem bestialstwa w naszych czasach. Prezydent Rosji jest jednak w ciężkim stanie i już niedługo jego "panowanie" dobiegnie końca? Krewni dyktatora są przerażeni.

Władimir Putin wywołał krwawą wojnę w Ukrainie, w której od wielu miesięcy giną cywile. Jak się jednak okazuje, rosyjski potwór ma już niewiele czasu do naprawienia swoich błędów. Podobno z jego zdrowiem jest bardzo nieciekawie.

Rosja ukrywa wszelkie informacje o Władimirze Putinie i jego realnym stanie. Czasami jednak strzępki wiadomości wychodzą na światło dzienne i ukazują nam impas, w jakim znalazło się imperium dyktatora.

Władimir Putin jest w bardzo ciężkim stanie

Podobno z każdym dniem pogarsza się stan zdrowia Władimira Putina, a jego krewni są przerażeni. Prezydent nie jest w stanie poprowadzić już żadnego spotkania bez przerwy na pomoc medyczną, w ostatnim czasie schudł osiem kilogramów i ciągle ma mdłości. Wojna miała być "dziełem" wieńczącym jego rządy?

Na telegramowym kanale General SVR, prowadzonym najprawdopodobniej przez osobę dawniej ściśle związaną z rosyjskim wywiadem, pojawił się na początku tygodnia wpis na temat stanu Putina.

W miniony piątek, sobotę i niedzielę prezydent Rosji Władimir Putin odpoczywał i przeszedł kolejne badania lekarskie. Zarówno sam Putin, jego krewni, jak i lekarze martwią się napadami kaszlu prezydenta, a także ciągłymi nudnościami i brakiem apetytu spowodowanym przyjmowaniem leków onkologicznych

- czytamy w tym źródle.

Co więcej, w Rosji, która w dużej mierze opiera się na grze pozorów "otoczenie prezydenta obawia się, że zauważalne postępujące chudnięcie i uporczywy kaszel zostaną uznane przez elity za oznakę szybko pogarszającego się stanu zdrowia przywódcy". 

Czy to już ostatnie chwile życia dyktatora?

Czytaj także