18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma granic

Putin się do tego POSUNIE?! Blady strach w Rosji

11.05.2022  12:50
Władimir Putin wprowadzi w Rosji stan wojenny?!
Władimir Putin wprowadzi w Rosji stan wojenny?! Fot: AP/East News

Władimir Putin posunie się do ruchu, który uderzy w Rosjan? Sprawca napaści na Ukrainę zrobi wszystko, żeby wywołać więcej bladego strachu na świecie i w kraju. Nie cofnie się już przed niczym.

Od miesięcy cały świat spogląda w stronę Władimira Putina z dużym przerażeniem. Wszyscy boją się, co dyktator rosyjski może zrobić nie tylko z wojną w Ukrainie, ale z przyszłością całego naszego globu.

Władimir Putin wprowadzi w Rosji stan wojenny?!

Jak się okazuje prezydent Rosji nie zamierza się cofać przed niczym, nawet jeśli jego decyzje bezpośrednio uderzą tylko w Rosjan. Czy Putin wprowadzi w swoim kraju stan wojenny? Wiele na to wskazuje.

Szefowa amerykańskiego Wywiadu Narodowego Avril Haines uważa, że w obecnej sytuacji Władimir Putin może podjąć decyzję o wprowadzeniu stanu wojennego. Jej zdaniem rosyjski prezydent może zdecydować się także na "potencjalnie eskalacyjne działania wojskowe".

Wojna w Ukrainie nie idzie po myśli Władimira Putina, więc jego strategia również się zmienia, na znacznie bardziej długofalową. Tak czy inaczej, rosyjski dyktator nie odpuści, dopóki swoich zamierzeń nie spełni.

Gotowi na brutalne zwroty akcji?