18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma sobowtóra

Putin umiera?! Nowe doniesienia po operacji prezydenta Rosji

19.05.2022  10:16
Władimir Putin ciężko chory?
Władimir Putin ciężko chory? Fot: AP/Associated Press/East News

Brytyjskie media donoszą, że Władimir Putin przeszedł poważny zabieg związany z chorobą nowotworową. Lekarze mieli usunąć płyn gromadzący się w jamie brzusznej. Jego dni są już policzone?

Włoskie i brytyjskie media donoszą, że w ubiegłym tygodniu Władimir Putin trafił do szpitala, gdzie przeszedł poważny zabieg. Lekarze odciągnęli z jego jamy brzusznej dużą ilość zgromadzonego płynu.

Istnieją dowody na to, że około tydzień temu Putin został w pośpiechu przetransportowany do kliniki - informował dziennik "La Stampa".

Zabieg ten miał być powiązany z nowotworem, który zaatakował prezydenta Rosji. Dopiero za kilka dni mają być znane efekty operacji, choć pojawiają się już doniesienia, mówiące o tym, że wszystko poszło zgodnie z planem.

Putin ma sobowtóra

Włoscy dziennikarze uważają, że Kreml przygotował się na nieobecność Putina, zastępując go sobowtórem. Zatrudniony aktor miałby w tym czasie zastępować go m.in. podczas wystąpień publicznych.

Eksperci donoszą, że ostatnie, rzekome pojawienie się Putina na spotkaniu z rosyjskimi szefami służb było zmanipulowane. Do sfałszowania obrazu podczas wideokonferencji prawdopodobnie wykorzystano technologię deepfake.