Maluch nie miał szans

Wlewał dziecku wrzątek do gardła. Tak chciał wypędzić demona

03.10.2019  11:14
Wlewał dziecku wrzątek do gardła. Tak chciał wypędzić demona
Wlewał dziecku wrzątek do gardła. Tak chciał wypędzić demona Fot: MONKPRESS/East News

W Arizonie doszło do potworności, które przechodzą ludzkie pojęcie. Pewien mężczyzna przeprowadzał egzorcyzmy na dziecku. W okrutny sposób doprowadził do jego śmierci. 

Mieszkaniec Arizony, który przeprowadzał śmiertelne w skutkach egzorcyzmy na 6-letnim chłopcu, został już zatrzymany. Był on ojcem zabitego dziecka. 

Mężczyzna wlał 6-latkowi wrzącą wodę prosto do gardła. Przed policjantami utrzymywał, że w ten właśnie sposób chciał "wypędzić z niego demona". To, co dziecko przeżyło w ostatnich chwilach życia sprawia, że najtwardszej osobie cierpnie skóra. 

Ojciec zabił syna w niesamowicie okrutny sposób

Kulisy potworności tej zbrodni są jeszcze bardziej wstrząsające. Ojciec - Pablo Martinez  - posadził siłą synka pod kranem w wannie, po czym odkręcił gorącą wodę, którą wlewał dziecku mocnym strumieniem do gardła. Utrzymywał go w takiej pozycji przez około 10 minut, ta męka nie mieści się w głowie.

Do wniosku, że 6-latek jest opętany, ojciec doszedł po tym, jak dziecko dostało jego zdaniem "nienaturalnego ataku wściekłości". Jeśli chłopiec z tego powodu miał być opętany, to jakim przymiotnikiem określić możemy jego zwyrodniałego rodziciela?

Zmarłe dziecko miało ślady poparzeń na 15 proc. swojego ciała, w tym na głowie, łokciach i przedramionach. Martinez został oskarżony o zabójstwo. 

Przeczytaj więcej
Komentarze