18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyślemy miotacze ognia"

Dramat we Włoszech. Politycy grożą użyciem siły

Wojciech Kozicki
28.03.2020  16:04
Koronawirus kontra Włochy - aktualne dane są dramatyczne
Koronawirus kontra Włochy - aktualne dane są dramatyczne Fot: YouTube/VOA News - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Włochy przegrywają z koronawirusem. Liczba chorych i zmarłych wciąż dramatycznie rośnie i chociaż cały kraj to „czerwona strefa”, to kwarantanna nie jest przestrzegana przez wszystkich. Włoscy politycy mają dość, zamierzają ostro walczyć z nieodpowiedzialnymi ludźmi.

Aktualne dane z Włoch mrożą krew w żyłach. W sobotę 28 marca liczba zakażonych wynosi 86498, a bilans zmarłych wzrósł do  9134 przypadków. Niedawno odnotowano też ponad 900 zgonów w ciągu doby! Niektórzy Włosi i tak nie przestrzegają kwarantanny beztrosko wychodząc na zewnątrz!

Włochy kontra koronawirus

Włoscy politycy ostro walczą z osobami łamiącymi kwarantannę. Niektórzy osobiście przeganiają ich z ulic, ale są i tacy, który publikują niecenzuralne filmy w mediach społecznościowych i grożą użyciem miotaczy ognia.

Ci je*ani fryzjerzy, którzy chodząc od domu do domy, by układać kobietom włosy! Nikt tego nie zobaczy, bo trumny są zamknięte – wpadł w furię burmistrz Antonio Tutolo.

Musisz iść do domu teraz. Nie chcę nikogo na ulicach, inaczej policja przyjedzie i użyje siły, by zaprowadzić cię do domu – krzyczał na ulicy burmistrz Bari Antonio Decaro.

Dostaję wiadomości, że ktoś organizuje imprezę po graduacji. Wyślemy tam Korpus Karabinierów z miotaczami ognia – ostrzega gubernator Kampanii Vincenzo De Luca.

Gdzie się k*rwa wybierasz? Idziesz i ustawiasz się w kolejce na poczcie, by doładować telefon, w kolejce przy bankomacie. Dokąd z tym psem? Musisz zostać w domu! Nie rozumiesz, że ludzie umierają? Ponad 400 osób dziennie umiera, a ty szukasz sztuczek, by ominąć prawo i wyjść z domu? – oburzył się burmistrz  Gualdo Tadino Massimiliano Presciutti.

Koronawirus we Włoszech - KWARANTANNA nadal ŁAMANA! - WIDEO: