18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciekawe czy rozpraszały piłkarzy?

Wpadka na meczu. Erotyczne lalki zastąpiły kibiców na stadionie

18.05.2020  14:28
Wpadka na meczu. Erotyczne lalki zastąpiły kibiców na stadionie
Wpadka na meczu. Erotyczne lalki zastąpiły kibiców na stadionie Fot: YT/COPA90 Football

Korea Południowa jest jednym z krajów, który postanowił powrócić do sportu na żywo. Ten jednak odbywa się przy zerowym udziale kibiców - ci zostali zastąpieni przez erotyczne lalki oraz manekiny.

Klub piłkarski FC Seul przeprosił swoich kibiców, a także media za umieszczenie na trybunach erotycznych lalek. W kolejnym meczu ligi koreańskiej stołeczny zespół wygrał na własnym stadionie z Gwangju 1:0, ale to nie boiskowe popisy wywołały największą sensację. Tym okazały się wspomniane erotyczne lalki, które były posadzone na pustych siedzeniach i miały robić sztuczny tłum.

Erotyczne lalki zamiast publiczności na meczu

W oficjalnym komunikacie władze FC Seul przeprosiły za zaistniałą sytuację. Zapewniły też, że "kibice" to tak naprawdę manekiny, a ich podobieństwo do erotycznych zabawek to przypadek: "To nie były lalki erotyczne, a manekiny. Miały za zadanie udawać kibiców, których nie mogło być dzisiaj z nami".

Jakby nie patrzeć, FC Seul chciał dobrze. Granie na pustym stadionie może być bardzo dekoncentrujące, więc wypełnienie go manekinami i puszczanie muzyki z głośników jest świetną inicjatywą.

Zresztą klub tak samo tłumaczył swoją decyzję. - To miał być element humorystyczny, który miał trochę ożywić puste trybuny. Poza tym firma, która była odpowiedzialna za dostarczenie manekinów, wielokrotnie nas zapewniała, że nie są to zabawki erotyczne - napisano w komunikacie.

Klub jednak nie chciał się przyznać, czemu większość lalek była kobietami i czemu została wybrana firma, która produkuje akcesoria erotyczne. Coś czujemy w kościach, że klub doskonale wiedział, co robi, tylko teraz głupio im się przyznać.

Przeczytaj więcej
Komentarze