18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostatnia walka Jesusa

Tragedia na ringu. Zawodnik złamał kręgosłup [WIDEO]

Wojciech Kozicki
23.10.2019  09:59
Wrestling i tragiczna walka - La Parka ma złamany kręgosłup
Wrestling i tragiczna walka - La Parka ma złamany kręgosłup Fot: YouTube

Wrestling to udawane sporty walki, ale kontuzje i obrażenia są boleśnie realne. Przekonał się o tym wrestler Jesus Alfonso Huerta Escoboza (La Parka), który złamał kręgosłup szyjny. Teraz czeka go najtrudniejsza walka w życiu… o powrót do zdrowia.

Wrestling i ostatnia walka Jesusa. Meksykanin próbował efektownie skoczyć na przeciwnika, ale coś poszło nie tak i „samobójcze nurkowanie” skończyło się tragicznie. Opublikowano wideo z walki, na którym widać jak jego nogi zaplątały się w liny i z ogromną siłą uderzył głową w barierę poza ringiem. Doznał złamania kręgosłupa szyjnego.

Zobacz także

Escoboza, znany także jako "Bello Sexy", był gwiazdą wrestlingu od późnych lat 80., ale to już koniec jego kariery. Media donoszą, że może nigdy nie odzyskać sprawności ruchowej. Wiadomo jak na razie, że trafił nieprzytomny do szpitala, a później nie był w stanie ruszać głową i mówić. Ma złamane kręgi szyjne, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Po wypadku sportowca w Arena Coliseo de Monterrey konieczna była operacja. Po zabiegu nasz podopieczny dochodzi powoli do siebie – management wrestlera wydał oficjalne oświadczenie. (popculture.com)

Wrestling i makabryczna walka - La Parka ma złamany kręgosłup - WIDEO:

Czytaj także