18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na oczach dziecka

Wstrząsająca tragedia na jeziorze. Znana aktorka utonęła?

09.07.2020  11:30
Wstrząsająca tragedia na jeziorze. Znana aktorka utonęła?
Wstrząsająca tragedia na jeziorze. Znana aktorka utonęła? Fot: Planeta

Naya Rivera, gwiazda "Glee" została uznana za zaginioną. Znana aktorka miała wypaść z łódki wprost w ciemne wody jeziora. W wodnym pojeździe znaleziono jej 4-letniego syna. 

Naya Riviera jest gwiazdą znaną doskonale z hitowego serialu "Glee". Niestety, artystka została uznana za zaginioną po tym, jak na jeziorze znaleziono jej łódkę, a w środku jedynie 4-letniego potomka aktorki.

Naya Riviera wybrała się na niewinną przejażdżkę wodną z 4-latkiem, która skończyła się tragicznie. Malec został odnaleziony w dryfującej łódce, a po jego mamie zaginął wszelki ślad. Służby wciąż szukają aktorki.

Naya Riviera zaginęła na jeziorze

Aktualnie Naya Riviera jest poszukiwana przez wiele osób i specjalistyczne maszyny, które przeczesują dno jeziora. Jak poinformował szeryf hrabstwa Ventura Eric Buschow, zaginięcie zostało zgłoszone w środę 8 lipca. To miał być rodzinny czas, a skończył się skrajnie dramatycznie.

Samochód Nayi Riviery został odnaleziony w tym samym miejscu, w którym go zostawiła, stąd bardziej uzasadnione wydaje się podejrzenie, że gwiazda mogła po prostu wypaść z łódki i utonąć.

Fani artystki wciąż trzymają kciuki za cud i wierzą, że Naya Riviera odnajdzie się cała i zdrowa. Niestety, serial "Glee" w którym wystąpiła, wydaje się być naznaczony jakimś pechem. Inni aktorzy z jego obsady skończyli w sposób przerażający.

Cory Monteith w 2013 roku przedawkował narkotyki i zmarł, Mark Salling popełnił samobójstwo po tym, jak został oskarżony za posiadanie dziecięcej pornografii. Oby tym razem zakończenie nie było tak brutalne.

Przeczytaj więcej
Komentarze