18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Iran ma kłopoty?

Wstrząsające nagranie z zestrzelenia boeinga. To nie był jeden pocisk?

15.01.2020  09:02
Wstrząsające nagranie z zestrzelenia boeinga. To nie był jeden pocisk?
Wstrząsające nagranie z zestrzelenia boeinga. To nie był jeden pocisk? Fot: Ahmad Halabisaz/Xinhua News/East News

Zestrzelenie pasażerskiego, ukraińskiego boeinga w Iranie przez ludzką pomyłkę, wstrząsnęło całym światem. Teraz opublikowano kolejne, przerażające nagranie, które pokazuje to, co tam się wydarzyło. 

Iran przyznał się do zestrzelenia ukraińskiego, pasażerskiego boeinga. Do wypadku doszło przez ludzką pomyłkę, która była pokłosiem napiętej sytuacji między Iranem a Stanami Zjednoczonymi.

Nowe nagranie z zestrzelonym boeingiem

Podczas gdy rodziny ofiar katastrofy rozpaczają nad swoimi bliskimi zmarłymi, na jaw wychodzą kolejne, szokujące fakty. W internecie pojawiło się nagranie rejestrujące moment zestrzelenia samolotu. Wszystko wskazuje na to, że uderzył w niego więcej niż jeden pocisk. 

Nowe nagranie pochodzi z kamer monitoringu, a jego autentyczność potwierdził "The New York Times". Na wideo możemy zauważyć, że pociski wystrzelone w samolot nie strąciły go od razu. Boeing leciał jeszcze przez minutę, starając się zawrócić na lotnisko. Była to przerażająca próba uniknięcia szponów przeznaczenia.

Dziennikarze NYT ustalili, że nagranie to pochodzi konkretnie z dachu budynku w pobliżu miejscowości Bidkaneh, niedaleko bazy wojskowej irańskiej armii. 

Nie możemy sobie wyobrazić, co przeżyła załoga i pasażerowie zestrzelonego samolotu w tych krótkich momentach zanim stanął on w płomieniach i uderzył o ziemię. 

Czytaj także