18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna prawda?

Wstrząsające wyznania KOCHANKI PREMIERA. "Ledwo umie znaleźć skarpety"

29.03.2021  21:33
Kochanka premiera zdradza prawdę
Kochanka premiera zdradza prawdę Fot: Olena Yakobchuk/Shutterstock

Dawna kochanka premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona zdecydowała się na wstrząsające wyznania. Jej słowa postawią polityka w wyjątkowo niekorzystnym świetle? Kobieta wyjawiła wszystko na łamach "Sunday Mirror".

Dawna kochanka premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona jest wyraźnie zawiedziona swoim byłym porywem namiętności. Postanowiła nie ukrywać dłużej prawdy i publicznie się oczyścić. Jej słowa nie oświetlają polityka zbyt korzystnie - przeciwnie, przez wielu mogą być uznane za powód do śmieszności.

Wielka Brytania: Kochanka premiera zdradza WSZYSTKO

Zgodnie z tym, co na łamach "Sunday Mirror" zdradziła 36-letnia Jennifer Arcuri - brytyjski przywódca gustuje w niecodziennej grze wstępnej. Kazał nie raz i nie dwa, czytać kochance "Makbeta" Williama Szekspira. Jednak seksownej Jennifer udawało się niekiedy przekonać go, by od razu przejść do rzeczy.

Zaczęliśmy czytać "Makbeta", co było pewnego rodzaju rutynową grą wstępną. Powiedziałam tym razem: "Przejdźmy od razu do ciekawszych rzeczy", a on odpowiedział: "To właśnie w tobie kocham, chcesz po prostu szybko przejść do tego co najlepsze"

- tak brzmiały słowa kochanki premiera.

Miłość tej niecodziennej pary, złożonej z czołowego brytyjskiego polityka i amerykańskiej seksbomby, rozkwitała w latach 2012-2016, gdy dzisiejszy premier był żonatym burmistrzem Londynu.

Amerykańska seksbomba zapewniła, że polityk "podziwiał zarówno jej ciało, jak i umysł". W czasie największych uniesień nazywał ją zaś... "swoim osobistym testem penetracyjnym". 

Jeśli chodzi o inne rzeczy, które była kochanka zdradziła i które mogą go z powodzeniem kompromitować w oczach wyborców, to fakt, że polityk - nie umie gotować i wiecznie gubi skarpety, których potem nie potrafi sam znaleźć. W międzyczasie Johnson przyznał gigantyczny grant firmie swojej kochanki - to dopiero może go pogrzebać ostatecznie na arenie politycznej.

Podejrzewalibyście go o takie rzeczy?

Czytaj także
Przeczytaj więcej