Poniósł konsekwencje

Wszedł do baru w mundurze nazisty, nie musiał długo czekać na reakcję

31.10.2022  15:06
Młody nazista w Nowym Jorku
Młody nazista w Nowym Jorku Fot: Twitter mattxiv

Mężczyzna przebrał się na Halloween za nazistę – założył pełen mundur ze swastyką na ramieniu. Wszedł tak ubrany do nowojorskiego baru z szerokim uśmiechem na twarzy. Klienci i barman szybko zareagowali i neonazista musiał opuścić lokal.

Halloween to pod wieloma względami piękne święto, choć jakże odległe od naszych Zaduszek – ludzie nie spędzają czasu na zadumie, lecz na imprezie. Przebierają się za straszydła i wychodzą na miasto imprezować lub zbierać cukierki. Królują gobliny, wiedźmy i potwory.

A czy jest straszniejszy upiór, niż osoba, która wierzy w hierarchię ras i dąży do eksterminacji pewnych grup etnicznych? Chyba nie. Ten potwór jest tak straszny, że nawet w święto strachu jest przesadą. Zwłaszcza, że osoba, która się za nazistę przebiera, musi czuć ciągoty do tych idei.

Do baru wchodzi nazista

Klienci Fanelli Cafe, kultowego nowojorskiego baru, uwiecznili scenę, w której młody neonazista wchodzi do lokalu ze swastyką na ramieniu i ze złowieszczym uśmieszkiem na twarzy. Nie wiadomo, czy była to próba żartu, lecz nic nie tłumaczy jego stroju i zachowania.

Zapewne zmartwimy wielu czytelników, ale młody nazista wyszedł z baru bez szwanku i ze wszystkimi zębami na miejscu. Reakcja klientów i barmana była jednak szybka i stanowcza. Od razu usłyszał: „Wynoś się stąd, skur*ysynu” i „Pie*dol się”, a jedna z osób wstała, aby upewnić się, że chłopak znajdzie drogę do wyjścia.

Nagranie z zajścia znajdziecie poniżej.

Czytaj także