18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krew i zniszczenia!

Wybuch w Bejrucie! Masakra w centrum miasta! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
04.08.2020  18:44
Wybuch w Bejrucie -  nie ma jeszcze informacji o ofiarach śmiertelnych
Wybuch w Bejrucie - nie ma jeszcze informacji o ofiarach śmiertelnych Fot: Twitter/Sarah Abdallah @sahouraxo

Bejrut i potężne eksplozje w centrum miasta. Agencja AFP podaje, że dziesiątki osób są rannych, a służby wyciągają kolejnych zakrwawionych ludzi spod gruzów. Stolica Libanu spowita jest czarnym dymem.

Potężne wybuchy w Bejrucie. Media opisują, że doszło do przerażających zniszczeń, w budynkach wyleciały szyby i zawaliły się sufity. Niektóre budynki zostały zmiecione z powierzchni ziemi. Nie wiadomo jeszcze czy są ofiary śmiertelne, a służby wciąż ratują ludzi spod gruzów.

Wybuchy w Bejrucie - jaka była przyczyna?

Wciąż nie ustalono jaka była przyczyna eksplozji. Media nieoficjalnie mówią, że prawdopodobnie mogło dojść do wybuchów w magazynie materiałów pirotechnicznych, który zlokalizowany był w porcie. Na jednym z nagrań wideo widać, jak przez gigantycznym wybuchem, doszło do serii mniejszych eksplozji przypominających fajerwerki.

Eksplozja wysłała w powietrze chmurę pyłu. Jedna z mieszkanek Bejrutu, która była kilka kilometrów od miejsca wybuchu, powiedziała, że jej okna zostały wybite przez wybuch – pisze Onet.pl

Mieszkanie zatrzęsło się poziomo i nagle poczułam, że to wybuch, a okna i drzwi się rozleciały. Szyba po prostu pękła. Tak wiele domów zostało zniszczonych lub uszkodzonych – relacjonuje jedna z mieszkanek Bejrutu.

Wybuch i zniszczenia w Bejrucie [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze