18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pokazał WIDEO. Chce być jak Paris Hilton?

Wyciekła sekstaśma biskupa. Kochanek i pedofilia [+18]

20.08.2021  13:12
Biskup Tomé Ferreira i szokująca sekstaśma. Bóg mu to wybaczy, wierni niekoniecznie
Biskup Tomé Ferreira i szokująca sekstaśma. Bóg mu to wybaczy, wierni niekoniecznie Fot: Artur BARBAROWSKI/East News, Twitter

Ten erotyczny skandal w Kościele wywołał trzęsienie ziemi w Watykanie! Biskup Tomé Ferreira da Silva (60 l.) przyznał, że sekstaśma z jego działem trafiła do internetu. Brazylijski duchowny złożył już rezygnację, która została błyskawicznie przyjęta przez papieża Franciszka. Piekło już się jednak rozpętało!

Biskup Tomé Ferreira postanowił najwyraźniej iść w ślady Paris Hilton i Kim Kardashian. Brazylijski duchowny nagrał się kamerą podczas masturbacji, a później prawdopodobnie wysłał komuś sprośne nagranie. Tak jak się spodziewacie, sekstaśma w jakiś sposób trafiła do internetu. Chociaż na nagraniu biskup jest ubrany po cywilnemu, ktoś go zidentyfikował. Naiwnie mamy nadzieję, że ten ktoś rozpoznał go po twarzy.

Seks afera w Kościele. Biskup pokazał jak się onanizował

Jak twierdzi lokalny dziennik Diario da Regiao, biskup Tomé Ferreira potwierdził, że to on rozpieszczał się na własną ręką na nagraniu. Złożył rezygnację, która w trybie natychmiastowym została przyjęta przez papieża. Okazuje się jednak, że lista jego grzechów jest znacznie dłuższa…

Media ujawniają, że już w 2015 roku biskup oskarżany był o tuszowanie pedofilii w podległej mu diecezji. Przeciwko niemu ruszyło watykańskie śledztwo, a następnie okazało się, że duchowny wymieniał z nieletnim wiadomości o charakterze seksualnym. Mało! To wciąż nie wszystko!

W 2015 roku prowadzone było inne postępowanie, choć nie jest jasne, jak ono się zakończyło. Tomé Ferreira da Silva został wówczas oskarżony o to, że kradnie pieniądze z diecezjalnej kasy i daje je swojemu kochankowi, będącemu jednocześnie jego osobistym kierowcą – pisze Super Express.

Czytaj także