18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyciekły PRZERAŻAJĄCE dane

Koronawirus zabił już 24 tys. osób

06.02.2020  13:05
Koronawirus zabił już 24 tys. osób
Koronawirus zabił już 24 tys. osób Fot: Huang Zongzhi/Xinhua News/East News

Koronawirus jest znacznie bardziej niebezpieczny, niż początkowo sądziliśmy. Na jaw wychodzą coraz bardziej przerażające dane. Patogen zabił już... 24 tys. osób!

Koronawirus dopiero co zaatakował Wuhan, a już posiał ogromne spustoszenie. Władze Chin przestają sobie radzić z chorobą, a wygląda na to, że to dopiero początek. Wyciekły przerażające dane.

Chińska firma ujawniła przerażające statystyki. Według nich zanotowano już 24 tys. zgonów i 150 tys. przypadków zarażeń koronawirusem. Patogen jest bardziej zjadliwy, niż wszyscy na początku przypuszczaliśmy.

Koronawirus jest koszmarnie śmiertelny

Być może fakt, że u dzieci potrafi przebiegać bezobjawowo, dokłada się do wyjątkowo trudnej sytuacji i szybkiego rozprzestrzeniania choroby. Oficjalne dane podawane w mediach znacznie różnią się od statystyk owej firmy.

Pytanie, czy ukrywa się przed nami prawdziwe oblicze epidemii czy może po prostu komuś zdarzył się ludzki błąd. W związku z sytuacją pojawiają się pierwsze teorie spiskowe, które mówią, że Komunistyczna Partia Chin próbując stłumić panikę, zakłamuje rzeczywistość i zaniża liczbę ofiar.

Co prawda witryna Tencent zatytułowana "Epidemic Situation Tracker" szybko została zaktualizowana do oficjalnych liczb, ale czujni internauci zdążyli pokazać, że coś jest nie tak.

Sytuacja mocno się zaostrza, wiele krajów boi się, że choroba wkrótce dotrze do nich z zabójczą skutecznością. 

Przeczytaj więcej
Komentarze