18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszne wieści

Dramatyczny wypadek autokaru. OGROM OFIAR, wśród nich mogą być Polacy

25.07.2021  12:32
Wypadek autokaru. Co najmniej 10 osób nie żyje
Wypadek autokaru. Co najmniej 10 osób nie żyje Fot: Planeta.p

Co najmniej dziesięć osób nie żyje, a kilkadziesiąt jest rannych. Rano w Chorwacji doszło do niebezpiecznego wypadku wycieczkowca. Wśród ofiar mogą być obcokrajowcy, w tym Polacy.

Dramatyczne doniesienia z Chorwacji. Na autostradzie A3 w pobliżu Slavonskiego Brodu doszło do groźnego wypadku autokaru wycieczkowego. Pojazdem podróżowało około 50 osób, co najmniej 10 nie żyje.

Jak donoszą chorwackie media, stan ośmiu pasażerów określany jest jako ciężki. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali. Na miejscu trwają czynności służb.

Pomoc medyczna została udzielona w sumie 45 osobom; wszystkie hospitalizowano

- powiedział mediom dyrektor szpitala okręgowego w mieście Slavonski Brod,  dr med. Josip Samardżić.

Wypadek autokaru. Wśród ofiar Polacy?

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku - dokładne okoliczności zdarzenia zbadają śledczy. Wiadomo na razie jedynie,  że autobus jadący z Frankfurtu nad Menem (Niemcy) do Prisztiny zsunął się z drogi i wywrócił na bok.

Policja nie ujawnia tożsamości osób poszkodowanych i zabitych, nieoficjalnie wiadomo jednak, że wśród nich mogli być cudzoziemcy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej