18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdjęcia jak z horroru

Masakra na autostradzie w Niemczech. Nie żyją Polacy

Wojciech Kozicki
07.10.2020  12:11
Wypadek samochodowy na autostradzie A1. Polacy zginęli w Niemczech
Wypadek samochodowy na autostradzie A1. Polacy zginęli w Niemczech Fot: Planeta.pl

Tragedia w Niemczech, makabryczny wypadek samochodowy na autostradzie A1. Niestety, potwierdziła się smutna wiadomość – w wypadku zginęli Polacy.

Straszny wypadek samochodowy na niemieckiej autostradzie nieopodal miejscowości Wildeshausen. Pojawiają się nowe informacje o tragedii. Jak potwierdza RMF FM, bus na polskich numerach rejestracyjnych - jadący od Bremy w kierunku Osnabrück – z ogromną prędkością uderzył w wolno jadącą ciężarówkę, która jechała na pobliski plac budowy. Zginęło 5 Polaków.

Wypadek Polaków w Niemczech - ofiary śmiertelne

W wypadku zginęło 5 osób, a nie miejscu nie stwierdzono śladów hamowania. Siła uderzenia była tak duża, że auto z Polski zostało totalnie zmiażdżone.

Z informacji podawanych w niemieckich mediach wynika, że samochód, który uległ wypadkowi miał polskie rejestracje. Auto zderzyło się z naczepą i wjechało pod ciężarówki. Strażacy, którzy interweniowali na miejscu początkowo nie dostrzegli w ogóle trzech z pięciu ciał znajdujących się we wraku. – pisze WP.pl

Polskie media potwierdziły, że ofiary śmiertelne to kobieta i czterech mężczyzn w wieku od 27 do 50 lat.

Wypadek w Niemczech, Polacy nie żyją

 

Przeczytaj więcej
Komentarze