18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Interwencja Boga"

Makabryczny wypadek. Motocyklista spadł w przepaść [WIDEO]

Wojciech Kozicki
18.09.2019  13:22
Wypadek na motocyklu i przerażające nagranie wideo - czy uratował go Bóg?
Wypadek na motocyklu i przerażające nagranie wideo - czy uratował go Bóg? Fot: YouTube

Przerażający wypadek na motocyklu w USA i nagranie wideo, które mrozi krew w żyłach. Amerykanin wraz z jednośladem spadł w 20-metrową przepaść, a wszystko zarejestrowała kamera zamontowana na kasku.

Motocyklista Rick Hogge szalał na swoim jednośladzie po przełęczy Schofield Pass w Kolorado. Teksańczyk nagle stracił jednak przyczepność i spadł z 20-metrowego klifu. Koziołkował, odbijał się od skał i wpadł do wody. Posypały się na niego też skały z klifu, uniemożliwiając mu wypłynięcie na powierzchnię. Dzisiaj twierdzi, że „to była interwencja Boga”.

Hogge przeżył i skończyło się jedynie na kilku siniakach. Samodzielnie zdołał wydostać się z wody i wspiąć się na skały. Wspomina, że spadając w zabójczą przepaść myślał o trójce swoich dzieci, a czas nie zwolnił ani na sekundę.

Przełęcz Schofield Pass  to wyjątkowo niebezpieczne miejsce i jedna z najbardziej zabójczych przełęczy w całym Kolorado. Tragicznie zginęło tam już 12 osób.

Wypadek na motocyklu i upadek w przepaść - NAGRANIE WIDEO:

Czytaj także