18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kazali spadać całej rodzinie!

Wyrzucili chore dziecko z samolotu. Bestie nie ludzie! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
16.09.2021  16:14
Szok w samolocie American Airlines. Wyrzucili chore dziecko
Szok w samolocie American Airlines. Wyrzucili chore dziecko Fot: MICHAL ADAMOWSKI/REPORTER/East News

Brak maseczki w samolocie i bezlitosne linie lotnicze. Obsługa na pokładzie maszyny American Airlines nie okazała zmiłowania i łaski nawet choremu na astmę dziecku. Dwulatek został wyrzucony z samolotu wraz z całą rodziną!

Czy na pokładzie samolotu konieczna jest maseczka? Oczywiście, a pracownicy American Airlines gorliwie tego pilnują. W poniedziałek na pokładzie samolotu amerykańskich linii lotniczych doszło do szokującego incydentu. Amanda Pendarvis wraz ze swoją matką i synem podróżowała z Dallas do Kolorado. Stewardessa zauważyła, że chłopiec miał nieprawidłowo założoną maseczkę. Miał atak astmy i nie mógł nosić jej we właściwy sposób, ale niewzruszona obsługa ogłosiła wszystkim pasażerom, że dojdzie do opóźnienia, bo "w samolocie znalazła się osoba, która nie przestrzegała przepisów".

Atak astmy w samolocie. Chore dziecko WYRZUCONE

Matka dziecka zaczęła kłócić się z pracownikami American Airlines i próbowała im wyjaśnić, że jej syn miał poważne problemy z oddychaniem. Pokazała nawet negatywny wynik testu w kierunku COVID-19, który zrobiono dwulatkowi dzień przed wylotem. Na nic jej starania, bo pilot zawrócił lot, a rodzina Pendarvisów została zabrana przez policję.

Nie powiedziałam, że nie spróbuję założyć maseczkę synkowi. Zostaliśmy wyprowadzeni z samolotu, kiedy trzymałam maskę na jego małej twarzy. Naprawdę nie mam słów – napisała Amanda Pendarvis w mediach społecznościowych.

Radio ZET przypomina, że według przepisów wszyscy pasażerowie transportu publicznego w wieku co najmniej dwóch lat zobowiązani są do noszenia maski na twarzy, chyba że jedzą lub piją. Zwolnione z tego obowiązku są osoby z przeciwskazaniami medycznymi. W przypadku podróżowania liniami American Airlines muszą jednak powiadomić o tym przewoźnika co najmniej 72 godziny przed odlotem i złożyć specjalny wniosek. Amerykańskie media ujawniły, że Amanda Pendarvis tego nie zrobiła. Internauci stoją jednak za nią murem i sugerują, że powinna pozwać przewoźnika.

Czytaj także
Przeczytaj więcej