18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A więc jednak!

Wywiad USA potwierdza: PUTIN MA RAKA. "Wciąż jest groźny"

03.06.2022  15:33
Władimir Putin walczy z nowotworem?!
Władimir Putin walczy z nowotworem?! Fot: AP/Associated Press/East News

Amerykańscy szpiedzy potwierdzają, że Władimir Putin walczył z chorobą nowotworową. Szczegółowe informacje dotyczące stanu jego zdrowia zostały zawarte w obszernym raporcie wywiadu USA.

Doniesienia o problemach zdrowotnych prezydenta Rosji pojawiają się od wielu miesięcy. Mówiło się już o chorobie Parkinsona, ciężkim COVID-19 czy rozmaitych nowotworach.

Teraz okazuje się, że część doniesień nie została "wyssana z palca", a informatorzy potwierdzają, że prezydent Rosji ma raka. Amerykański "Newsweek" powołując się na jednego z informatorów, donosi, że pod koniec maja powstał specjalny raport dla Białego Domu, zawierający szczegółowe doniesienia na temat stanu zdrowia Władimira Putina.

Putin walczy z nowotworem

Dokument miał powstać w oparciu o dane osób z najbliższego otoczenia rosyjskiego dyktatora i jest poważnie traktowany przez Amerykanów. Raport wskazuje również, że Putin mimo problemów zdrowotnych wcale nie umiera, a przynajmniej nic nie wskazuje na to, by tak się stało w najbliższym czasie.

Putin jest definitywnie chory. Twierdzenie, że jest umierający to jedynie spekulacje - przekazał rozmówca "Newsweeka".

Dokument ma też potwierdzać informacje ukraińskiego wywiadu o nieudanej próbie zamachu na prezydenta Rosji.

Władimir Putin jest nadal groźny, a jego śmierć wywoła chaos. I na to świat musi być przygotowany - oceniają twórcy raportu.

Według najnowszych doniesień rosyjski prezydent wkrótce przejdzie operację związaną z rakiem trzustki. Do zabiegu miałoby dojść w Narodowym Centrum Badań nad Rakiem w Moskwie.

logo Tu się dzieje