18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnili rozmowy generałów

USA: w Rosji dyskutują o ataku nuklearnym

Wojciech Kozicki
02.11.2022  12:33
Wywiad USA: w Rosji dyskutują o ataku nuklearnym w Ukrainie
Wywiad USA: w Rosji dyskutują o ataku nuklearnym w Ukrainie Fot: Shutterstock/Shag 7799, Shutterstock/solarseven

Czy Władimir Putin jest gotowy przeprowadzić atak nuklearny na Ukrainę? Amerykański wywiad ujawnia, że przechwycono tajne rozmowy rosyjskich generałów o użyciu taktycznej broni jądrowej. Co się w dzieje w tych pustych ruskich łbach? III wojna światowa wisi w powietrzu?

Codziennie pojawiają się nowe spekulacje i doniesienia o możliwości użycia broni nuklearnej przez chorego i umierającego Putina. Od dawna wiadomo też, że decyzji o wciśnięciu „czerwonego guzika” nie podejmie samodzielnie. Okazuje się jednak, że rosyjscy generałowie rozmawiają o możliwości użycia taktycznej broni jądrowej na terytorium Ukrainy, o czym donosi amerykański wywiad.

Putin i broń nuklearna. Chory potwór zada cios przed śmiercią?

„The New York Times” ujawnia, że przechwycone rozmowy Rosjan zaalarmowały administrację Joe Bidena. Nagrania miały pokazać „jak Rosja jest sfrustrowana porażkami na froncie”. Amerykanie uspokajają, że co prawda nie ma dowodów na to, że Rosjanie przygotowują się do użycia broni jądrowej, ale należy traktować groźby Putina bardzo poważnie.

A może Putin nie ma już nic do stracenia i przed śmiercią uderzy atomem? Ujawniono jego śmiertelną chorobę i ból z jakim się zmaga, co ma podobno znaczący wpływ na jego decyzje i postrzeganie rzeczywistości.

Czytaj także