18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok

Poszedł na plażę z pistoletem, strzelać do ludzi bez maseczek

23.08.2020  17:23
Amerykanin chce strzelać do ludzi bez maseczek
Amerykanin chce strzelać do ludzi bez maseczek Fot: Thanumporn Thongkongkaew/Shutterstock

Jak nauczyć ludzi reżimu sanitarnego w czasie epidemii SARS-COV-2? Siłą - na przykład do nich strzelając. Taki plan ułożył sobie YouTuber o pseudonimie Alien Pan i postanowił zrealizować go na zatłoczonej plaży...

Pandemia koronawirusa trwa, a ludzie nie przestrzegają podstawowych zasad jak dystans społeczny czy noszenie maseczek ochronnych. To, że osłona na twarzy znacznie zmniejsza ryzyko zakażenia, udowodniono już dawno. Problem w tym, że coraz więcej osób poddaje w wątpliwość istnienie SARS-COV-2 lub umniejsza skalę zagrożenia.

Brak maseczek na twarzach mocno rozjuszył Amerykanina o pseudonimie Alien Pan. YouTuber postanowił... strzelać do ludzi, którzy nie stosują się do reżimu sanitarnego. Skonstruował własną broń i wszystko nagrał.

Strzelać w ludzi bez maseczek

Spodziewacie się masakry dokonanej przez oszalałego mężczyznę? Nic z tego. Alien Pan stworzył pistolet do strzelania maseczkami ochronnymi. Sprzęt przetestował najpierw na manekinie, później na sobie. Dopiero wtedy wyszedł z domu.

Każda maseczka wystrzelona przez mężczyznę z pistoletu/procy, miała cztery sznureczki z ciężarkami na końcach, dzięki którym troczki powinny owinąć się wokół szyi i głowy "atakowanego". Alien Pan swój wynalazek postanowił sprawdzić na plaży Huntington Beach w Kalifornii, gdzie - jak twierdzi - mało kto nosi maseczki i przestrzega jakichkolwiek zasad. Nie stanął jednak w tłumie i nie strzelał do ludzi - proponował im jednak, by sami spróbowali zaatakować...

Cały film z poczynań stróża noszenia maseczek możecie zobaczyć na YouTube. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce hasło „Shooting Masks onto People's Faces”. Film zamieszczamy także pod tekstem.