18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"FIZYCZNA ELIMINACJA"

Putin poluje na Zełenskiego. WYSŁAŁ 25 MORDERCÓW!

Emilia Waszczuk
29.03.2022  08:08
Załenski w niebezpieczeństwie. Putin poluje na jego życie
Załenski w niebezpieczeństwie. Putin poluje na jego życie Fot: Ukrainian Presidential Press Office/Associated Press/East News

Wołodymir Zełenski nie może czuć się bezpiecznie. Władimir Putin chce go zamordować za wszelką cenę. Właśnie zatrzymano... 25 morderców polujących na życie prezydenta Ukrainy!

Wołodymir Zełenski to zadra w oku Władimira Putina, jego najmroczniejszy koszmar, zmora nocna, poranne ataki paniki, wróg numer jeden... Nienawiść przepełnia tyrana z Rosji do tego stopnia, że chce za wszelką cenę ukraińskiego prezydenta zamordować. Liczył na to, że uda się  trzy dni, raz-dwa obali władzę, przejmie Ukrainę, będzie po sprawie. A męczy się już ponad miesiąc.

Zamach na Zełenskiego

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę udaremniono już wiele zamachów na życie Zełenskiego, zaledwie do 9 marca, Ukraińcy naliczyli ich kilkanaście! Teraz Kyiv Post informuje o kolejnym.

Jak donosi Kyiv Post, na granicy Słowacji i Węgier zatrzymano specjalną 25-osobwą grupę wojskowych. Dowodziły im rosyjskie służby, a głównym celem było zamordowanie Wołodymira Zełenskiego. Ukraiński serwis ich morderczą misję nazywa "fizyczną eliminacją prezydenta".

Putin poluje

Wcześniej, 21 marca Ukraińcy informowali o powstrzymaniu grupy dywersyjnej, która planowała serię zamachów w dzielnicy rządowej Kijowa. Jej dowódca został zatrzymany na granicy Ukrainy i Słowacji, gdy próbował kupić broń.

Jeszcze wcześniej donoszono między innymi o elitarnej jednostce zwanej Grupą Wagnera, której głównym zadaniem było przygotowanie bazy pod zamach i uśmiercenie prezydenta Ukrainy.