18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat na nowej drodze życia

Zachowała dziewictwo do ślubu. Spotkało ją tragiczne zaskoczenie

12.01.2020  19:21
Zachowała dziewictwo do ślubu. Spotkało ją tragiczne zaskoczenie
Zachowała dziewictwo do ślubu. Spotkało ją tragiczne zaskoczenie Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Pewna kobieta postanowiła zachować swoje dziewictwo do ślubu. Niestety, jej noc poślubna nie miała nic wspólnego z romantyczną bajką, którą sobie wymarzyła.

Dziewictwo z uwagi na przekonania niektórych osób, jest niesamowicie ważną cnotą. Wielu młodych ludzi decyduje się na wstrzemięźliwość, by oddać ten "skarb" drugiej połowie już po tym, jak padnie między nimi sakramentalne "tak". 

Niestety, noc poślubna nie wygląda w takich przypadkach zazwyczaj jak bajka. Marzenia zderzają się z brutalną rzeczywistością. Dokładnie tak było w przypadku 23-letniej Stephanie i jej męża, Andrew. 

Kobieta chciała "ofiarować" swoje dziewictwo mężowi i tak też się stało. Jej zdziwienie było jednak ogromne, kiedy zamiast przyjemności i sielankowego przeżycia... doznała katuszy.

Dziewictwo i koszmarny ból

Kiedy Stephanie i Andrew próbowali współżyć, kobieta doświadczała niewyobrażalnego bólu. Ten straszny objaw skłonił parę do wizyty u lekarza, gdzie okazało się, że Stephanie cierpi na pochwicę.

Jest to dysfunkcja seksualna polegająca na niezależnym od woli skurczu mięśni wokół wejścia do pochwy, co może powodować zamknięcie wejścia i niemożność odbycia stosunku płciowego. Zdiagnozowanie tego problemu zajęło lekarzom naprawdę dużo czasu, a to właśnie dlatego, że Stephanie przez tyle lat nie uprawiała seksu.

W jej przypadku na strachu się skończyło. Pochwica jest chorobą uleczalną, więc Stephanie i Andrew mogą się już cieszyć normalnym współżyciem. Amerykanka podjęła trud uświadamiania ludzi, czym dokładnie jest ta przykra dolegliwość i jak z nią walczyć.

Przeczytaj więcej
Komentarze