18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koronawirus na ostro

Szok! Premier walczy z epidemią... ZAKAZUJE LUDZIOM SEKSU!

02.06.2020  15:17
Koronawirus i zakaz seksu. Szokujące prawo
Koronawirus i zakaz seksu. Szokujące prawo Fot: Shutterstock

Czegoś takiego jeszcze nie było. W części krajów epidemia koronawirusa wygasa, a rządzący wpadają na szokujące pomysły. W Wielkiej Brytanii jednym z nich jest... zakaz uprawiania seksu.

Niespodziewaną i budzącą ostry sprzeciw, ale też kpiny i żarty poprawkę do ograniczeń obowiązujących w czasie epidemii, brytyjski rząd przyjął w poniedziałek pierwszego czerwca. Nowy zakaz to dokładnie niemożność przebywania w godzinach nocnych w nie swoim mieszkaniu lub miejscach publicznych i zakaz spotkań w tym czasie z innymi, niebędącymi rodziną osobami.

W oficjalnym dokumencie nie użyto słów "zakaz seksu", tak jednak szybko nowe prawo nazwały brytyjskie media. Brytyjczycy kpią, że w trosce o zdrowie obywateli, premier Boris Johnson zakazał im "szybkich numerków" ("bonking ban").

Zakaz seksu przez koronawirusa

Minister Simon Clark stwierdził, że nowe przepisy mają powstrzymać ludzi przed nieplanowaną transmisją koronawirusa. Zdaje się, że on i jego koledzy z rządu dostrzegają zagrożenie z jego strony w nocy, w ciągu dnia Brytyjczycy mogą spokojnie odwiedzać siebie nawzajem...

Gdy dziennikarze spytali ministra, czy zakaz nocnych spotkań oznacza zakaz uprawiania seksu, oznajmił, że wirusem trudniej zarazić się na wolnym powietrzu, niż w zamkniętym pomieszczeniu. Czyżby zalecał kopulację w miejscach publicznych? Nic z tego.

Nie zachęcamy ludzi do robienia czegoś takiego na zewnątrz ani w tym czasie, ani kiedykolwiek indziej- powiedział radiu LBC.