18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość, miłość zakopana...

Napaleni rodzice zakopali dziecko, by uprawiać seks

Wojciech Kozicki
06.02.2020  17:21
Sex on the beach i... dziecko zakopane w piasku
Sex on the beach i... dziecko zakopane w piasku Fot: Policja

Życie seksualne po narodzinach dziecka u niejednej pary przygasa. Jednak pewni rodzice  z Ameryki Południowej nadal byli rozpaleni jak Australia i chcieli pofiglować podczas pobytu na plaży. Co zrobić z dzieckiem, gdy rodziców rozpiera dzika chuć? Wpadli na makabryczny pomysł…

Seks afera w Argentynie. Rodzice wypoczywający na plaży mieli ochotę na romantyczny seks w morzu. Miech namiętności nieubłaganie rozpalał erotyczną żądzę i nie mogli już dłużej czekać. Musieli czym prędzej zdetonować ten seksualny ładunek! Był tylko jeden problem – dwuletnia córka.

Pomimo 35-stopniowego upału, zakopali dziewczynkę po szyję w piasku i pognali spieniać ocean. Jak podają lokalne media, dziecko z powodu upału przeżywało horror. Na szczęście po 45 minutach na miejscu zjawiła się policja i ją uwolniła. Trafiła do szpitala i stwierdzono, ze była mocno poparzona przez słońce oraz bardzo głodna.

Rodzice na haju

29-letni rodzice zostali zatrzymani i trafili do aresztu w Santa Clara del Mar. Okazało się, że byli odurzeni nie tylko miłością. W torebce Paragwajki znaleziono potężny arsenał narkotyków: leki psychotropowe (200 tabletek), ecstasy i marihuana. Teraz za kąpiel w morzu czeka ich kara i zapewne pójdą na dno.

Przeczytaj więcej
Komentarze