Apokalipsa, mord i wyrok

Zabiła swoje dzieci w makabryczny sposób. Horror w sekcie

02.10.2019  09:21
Dzieciobójczyni z sekty skazana - czy ocaliła ludzi przed apokalipsą?
Dzieciobójczyni z sekty skazana - czy ocaliła ludzi przed apokalipsą? Fot: Denver7

Makabryczna zbrodnia w USA. Matka skazała swoje dzieci na śmierć głodową, bo tak nakazał jej kult religijny. Zapadł pierwszy wyrok w sprawie, wiadomo na jak długo "matka bestia" trafi do więzienia.

Dzieciobójczyni z USA wreszcie usłyszała wyrok. Nashika Bramble we wtorek została skazana na podwójne dożywocie. W 2017 roku za namową sekty religijnej zabiła swoje 2 córki. 10-letnia Makayla Roberts i 8-letnia Hannah Marshall zostały przez nią celowo zamknięte w nagrzanym samochodzie, by umarły w męczarniach.

Zwłoki dzieci znaleziono w Norwood w Kolorado. Sekcja wykazała, że zmarły z powodu gorąca, głodu i odwodnienia. Matka skazała je na śmierć, bo tak chciała sekta The Family, do której należała. Po dokonaniu zbrodni przeprowadziła się na plantację marihuany, gdzie mieszkali inni wyznawcy tego kultu.

Gdy potworna matka została aresztowana, była w ciąży. Urodziła dziecko, które trafiło pod opiekę służb.

Pracuję jako szeryf 37 lat, ale nigdy nie widziałem czegoś tak okrutnego i pozbawionego serca – powiedział Bill Masters.

Sekta wierzyła, że zbliżające się wówczas zaćmienie Słońca spowoduje apokalipsę. Wszyscy wyznawcy mieli zostać przeniesieni do innego wymiaru i dostąpić zbawienia. Liderka sekty Madani Ceus twierdził jednak, że wszystko mogły zepsuć córki Bramble, które jej zdaniem były nieczyste.

Madani Ceus usłyszy wyrok w 2020 roku. Została oskarżona o dwa morderstwa.

Przeczytaj więcej
Komentarze