18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świat mody w rozpaczy

Nie żyje piękna supermodelka. Zginęła w katastrofie samolotu

26.05.2020  12:31
Nie żyje piękna supermodelka. Zginęła w katastrofie samolotu
Nie żyje piękna supermodelka. Zginęła w katastrofie samolotu Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Zara Abid zginęła w katastrofie samolotu w Karaczi. Świat mody jest zrozpaczony śmiercią młodej, pięknej i obiecującej supermodelki.

Zara Abid miała przed sobą całe, pełne sukcesów życie, kiedy gwałtownie przerwała je straszliwa katastrofa samolotu. Doszło do niej 22 maja, maszyna dosłownie runęła na miasto.  28-letnia gwiazda wracała tym samolotem z pogrzebu wujka w Lahore.

Bliscy modelki do końca mieli nadzieję, że dziewczyna jakimś cudem przeżyła tę straszliwą katastrofę. Niestety, Zara Abid pojawiła się na liście ofiar śmiertelnych tego drastycznego i tragicznego w skutkach wypadku.

Zara Abid zginęła w katastrofie samolotu

Listę ofiar opublikował w środę pakistański dziennik "The Express Tribune". Konta supermodeli w mediach społecznościowych zostały zdezaktywowane lub usunięte - nie wiadomo, czy zrobiła to rodzina czy same media. Wszystko dlatego, że pojawiały się na nich paskudne komentarze dotyczące przestrzegania zasad religijnych przez Zarę. W radykalnym społeczeństwie pakistańskim oczekuje się, aby kobiety były "skromne". Modelka nie wpisywała się w te zasady.

Niektórzy sugerowali, że za swoją karierę zostanie ona ukarana w życiu pozagrobowym. Tymczasem czołowi projektanci mody oddali Zarze hołd za jej zaangażowanie, piękno i ciężką pracę. 

Jest mi niedobrze. To się wydarzyło tak blisko domu. To ogromna strata dla świata mody

- napisała m.in. Frieha Altaf, choreografka.

Serce pęka, gdy słyszy się o takich tragedia i tak brutalnych reakcjach ludzi. My współczujemy najbliższym kobiety.

logo Tu się dzieje