18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmarł legendarny kucharz

Nie żyje gwiazda MasterChefa. Rodzina wydała oświadczenie

Wojciech Kozicki
27.11.2019  15:25
Słynny szef kuchni nie żyje - jaka była przyczyna śmierci?
Słynny szef kuchni nie żyje - jaka była przyczyna śmierci? Fot: Damian KLAMKA/East News

Brytyjskie programy „MasterChef” i „Hell’s Kitchen” nie byłby takie same, gdyby nie legendarny juror, autor książek kulinarnych i restaurator Gary Rhodes. Media podały, że gwiazda kuchni i telewizji zmarła w Dubaju. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Nie żyje słynny szef kuchni Gary Rhodes, który wystąpił w programie „Taniec z Gwiazdami”. Rodzina poinformowała w oficjalnym oświadczeniu, że odszedł w otoczeniu swoich najbliższych, w tym żony i dwójki dzieci.

Rhodes od 2011 roku prowadził restaurację Rhodes Mezzanine w hotelu Grosvenor. Jak przypomina telegraph.co.uk, kuchnia brytyjska była jego pasją i pracował w wielu restauracjach w Londynie zanim pojawił się w telewizji w 1990 roku. Zmarł w wieku 59 lat.

Jesteśmy pogrążeniu w smutku, bo odszedł wspaniały mąż, ojciec i brat. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i uszanowanie naszej prywatności i – oświadczyła rodzina zmarłego szefa kuchni. (telegraph.co.uk)
Zmarł we wtorek. Pracował do samego końca – oświadczyła Jaideep Bhatia z Grosvenor House Dubai. (telegraph.co.uk)
Straciliśmy fantastycznego szefa kuchni. Był człowiekiem, który sprawił, że brytyjska kuchnia była widoczna na mapie świata. Przesyłam  modlitwy i wsparcie dla  jego żony i dzieci. Będę tęsknił – napisał Gordon Ramsey na Twitterze.
Jestem bardzo smutna, bo Gary Rhodes nie żyje. Współczuję jego rodzinie. Miał niezwykły talent i nie uległ show-biznesowi. Pamiętam go z Castle Hotel i Greenhouse – napisała Nigella Lawson. (telegraph.co.uk)

logo Tu się dzieje