18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Znana piosenkarka choruje na rzadki nowotwór. Kobieta ma 34 lata

14.07.2021  17:44
Ashley Monroe ma raka
Ashley Monroe ma raka Fot: face to face aktuell/Reporter

Ashley Monroe ma zaledwie 34 lata, ale już zmaga się z bardzo groźnym i rzadkim nowotworem. Piosenkarka walczy o swoje młode życie jak prawdziwa lwica. Fani trzymają za nią kciuki najmocniej, jak potrafią.

Ashley Monroe choruje na rzadki nowotwór krwi, którego lekarze zdiagnozowali u niej dzięki niejednoznacznym wynikom rutynowej morfologii. Piosenkarka country ma zaledwie 34 lata i walczy o zdrowie z całych sił. Niestety, w jej przypadku konieczne jest podjęcie chemioterapii.

Ashley Monroe jest znaną w Stanach Zjednoczonych piosenkarką country, która ma na swoim koncie kilka hitów i współpracę z popularnym artystami. Kiedy jej fani dowiedzieli się o chorobie, z jaką się zmaga - natychmiast dawali jej znaki o swoim pełnym wsparciu.

Nowotwór zaatakował Ashley Monroe

Sama Ashley Monroe ujawniła, że jest chora, na swoich mediach społecznościowych. Na pewno wiele kosztowało ją sporządzenie tak szczerego i jednocześnie przybijającego wyznania o tym, jak wyglądają realia. 

Kilka miesięcy temu zrobiłam rutynowe badania i mój lekarz stwierdził, że mam anemię. Pomyślałam, że po prostu zjem podwójnego cheeseburgera, wezmę dodatkowe witaminy i wystarczy. Niestety, liczba czerwonych krwinek ciągle spadała, ale wyniki żelaza, witaminy B12 i kwasu foliowego były w porządku. Lekarze zdecydowali się więc zrobić biopsję szpiku kostnego i voilà… rzadki rodzaj raka krwi

– napisała 34-latka.

Ashley Monroe robi wszystko, by myśleć pozytywnie, bo wie, że w przypadku zdrowienia to już połowa sukcesu. Mamy nadzieję, że przy pomocy hartu ducha i świetnych lekarzy, uda jej się z tego wyjść obronną ręką. Dokładnie takiego przebiegu sprawy życzy nasza redakcja.

Czytaj także
Przeczytaj więcej