Mają nagranie z monitoringu

Ujawnili jak naprawdę zginął Zombie Boy. To nie samobójstwo!

Wojciech Kozicki
30.10.2019  10:55
Zombie Boy i samobójstwo? Policja zdobyła nagranie wideo z kamer monitoringu
Zombie Boy i samobójstwo? Policja zdobyła nagranie wideo z kamer monitoringu Fot: Facebook/Zombie Boy

Zombie Boy zmarł w sierpniu 2018 roku. Okazuje się jednak, że przyczyna śmierci 32-LATKA jest inna, niż sądzono i nie było to samobójstwo, lecz nieszczęśliwy wypadek. Policja podała nowe informacje o śmierci modela.

Zombie Boy, a tak naprawdę Rick Genest nie popełnił samobójstwa. Koroner oświadczył, że wytatuowany model znany ze współpracy z Lady Gagą („Born This Way") i Honoratą Skarbek, został znaleziony martwy na chodniku w Montrealu (Kanada). Jak podaje BBC, badania krwi wykazały obecność alkoholu i marihuany.

Już wcześniej rodzina prosiła o specjalne śledztwo, ponieważ nie wierzyła w samobójstwo Genesta. Sprawdzano, czy nie cierpiał z powodu psychozy lub poważnych problemów psychicznych. Bliscy twierdzili, że był szczęśliwy i na pewno nie odebrał sobie życia.

Okazuje się, że hotelowe kamery uchwyciły moment, gdy Zombie Boy sam wyszedł na balkon, by zapalić papierosa. Podobno uwielbiał siedzieć na barierkach i palić. Koroner Mélissa Gagnon oświadczyła, że mężczyzna wypadł z balkonu z trzeciego piętra przez przypadek.

Czytaj także