18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w Indiach

Żona obcięła mężowi... PENISA. Mężczyzna wykrwawił się na śmierć

28.06.2021  18:48
Żona obcięła mężowi penisa
Żona obcięła mężowi penisa Fot: Diego Cervo/Shutterstock

Indie stały się miejscem krwawej jatki. Druga żona obcięła penisa swojemu mężowi, kiedy dowiedziała się, że ten chce poślubić trzecią kobietę. Mężczyzna, będący z resztą lokalnym duchownym, wykrwawił się na śmierć.

Maulvi Vakil Ahmad w wieku 57 lat zmarł z powodu wykrwawienia, kiedy jego druga żona obcięła mu penisa. Kobieta nie mogła pogodzić się z tym, że jej małżonek planował jeszcze trzeci ślub. O ile godziła się z istnieniem pierwszej żony, o tyle trzecia to było dla niej za wiele.

Jeszcze przed zbrodnią między Maulvi Vakil Ahmadem a jego żoną Hazrą rozpętała się wielka kłótnia z powodu jurności mężczyzny. Do horroru doszło konkretnie w stanie Uttar Pradesh w Indiach. Jak podaje "India Today" - sprawa szybko wyszła na jaw.

Indie: Żona ucięła mężowi PENISA

Zbrodni dokonała właśnie wspomniana wcześniej żona muzułmańskiego imama. Kobieta starała się zatuszować swoją winę i nawet przygotowywała się w pełnej rozpaczy do pogrzebu, ale coś w jej zachowaniu wzbudziło niepokój krewnych zmarłego. Postanowili oni wezwać policję, a kiedy doszło do sekcji zwłok - wszystko było już jasne.

W czasie obdukcji wyszło na jaw, że denat nie posiada penisa, a bezpośrednią przyczyną jego śmierci było wykrwawienie się, spowodowane nagłą kastracją. Hazra nie umiała odwieść go od pomysłu na kolejny ślub, dlatego zadziałała inaczej.

Małżonka postanowiła uniemożliwić mu to małżeństwo, zakradając się do łoża z kuchennym nożem i obcinając mężczyźnie przyrodzenie. Kobieta została aresztowana. Nie wiadomo, jak duża kara jej grozi ani czy żałuje swojego czynu.

Czytaj także