18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący wywiad!

Źródło z Kremla: Putin „nie marnuje czasu na kobiety”, bo jest gejem?

28.10.2022  10:47
Władimir Putin jest gejem?
Władimir Putin jest gejem? Fot: Sodel Vladyslav/Shutterstock

Była deputowana do Dumy Rosyjskiej udzieliła wywiadu w ukraińskich mediach, w których zdradza kulisy rosyjskiej akcji propagandowej mającej na celu przekonanie opinii publicznej, że Władimir Putin nie jest gejem.

Zdaniem byłej deputowanej do Dumy Rosyjskiej, Marii Maksakowej, wieloletnia kochanka Władimira Putina, Alina Kabajewa, służyła jedynie do zmylenia opinii publicznej w związku z jego orientacją seksualną, a dzieci, które mu urodziła mogą nie być jego.

Alina Kabajewa to rosyjska gimnastyczka, znana jako „najbardziej elastyczna kobieta w Rosji”. Jest od Władimira Putina, rzekomego ojca jej dzieci, młodsza niemal dwukrotnie. Ma mieć z nią czwórkę dzieci – dwie córki i dwóch synów. Kabajewa miała zajść w kolejną ciążę, ale zgodnie z anonimowym źródłem dokonała aborcji. Obecnie pojawiają się pogłoski, że Władimir i Alina nigdy nie byli parą.

Putin udawał związek z Aliną Kabajewą?

Maria Maksakowa udzieliła wywiadu ukraińskiemu portalowi „TSN”, gdzie stwierdziła, że Alina Kabajewa została „wepchnięta Putinowi do łóżka”, a cała operacja dotycząca życia osobistego dyktatora miała na celu ucięcie plotek o możliwym homoseksualizmie Władimira Putina. Wszystko miało być nadzorowane przez rosyjskich oligarchów.

Putin dobrze udawał uczucie do Kabajewej, ale kiedy przyszło do czegoś poważniejszego, wszyscy zrozumieli, że na pewno nie zamierza z nią mieszkać. Nie chce dzielić swojego wolnego czasu z kobietami. Kabajewa po mistrzowsku odegrała swoją rolę. Urodziła dzieci, które przypisuje się Putinowi, co nieco rozwiało przypuszczenia, że prezydent Rosji jest gejem. Ale to nigdy nie była miłość

- powiedziała Maria Maksakowa w wywiadzie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także